Wątek dotyczący posta na blogu

Lekkie podsumowanie...

pablo80 - RSKZ

To było szalone i fantastyczne 10 dni, które Światem nie wstrząsnęło, ale nie o to chodziło... Zakopane i kilka wycieczek, a potem parę dni z zakwasami w nogach... Ciężki trening w górach miał mnie przygotować na to co nadchodziło...Weekend SportowoFaktowy, wiadomo że nie ma co się nad tymi faktami (…)

przeczytaj cały artykuł

mnich Przemysław

No to papugując po Pawełku (nie jest taki ogromny i wcale nie zajmuje dwóch krzesełek):
* Szaki
Nie wierzyłem, że Cię kiedyś poznam.
Nawet wpasowałem się barwami Realu:)
Mam nadzieje, że się kiedyś jeszcze zgadamy (może być i w Grudziądzu).
Chociaż potem poszedłeś w ostry balet to i tak wielka, wielka radość Cię poznać bracie (prawo-prawo)
---
* Kamil
Ostatnio zadziwiałeś mnie aktywnością.
Po spotkaniu już wiem jaki z Ciebie rozsądny, bystry facet, a przy tym wielki fan Apatora.
Myślę, że jeszcze kiedyś Real z Barceloną się ustawią:)
---
* Wojtas
Nic się nie zmieniłeś:)
Jednak mnie bawiła i nie kryje tego sytuacja, że dumny Toruń tak zachwycał się z pokonywania beznadziejnego na wyjazdach GKM:)
Dzięki i Krzysztofowi, On także dostarczył bilety:D (i chyba bluzę Wojtka)
---
* Rafał/Włókniarz
Jesteś jak niemiecki komentarz:) Wyważony, stonowany, przemyślany.
Jednak to zalety w tym świecie.
Tak wiem, kibicowsko też potrafisz odlecieć.
Jedyny w Polsce kibic H96:D:D:D
---
* Michał/Kierowca
Już nie jesteś dla mnie "kalkulatorem Penhala".
Mistrz Kierownicy:) Do tego człowiek żużlowa wiedza.
---
* Pablo Pablito Aimar:)
Wielki człowiek!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Z miłą chęcią się spotkam z Tobą/Wami jeszcze gdzieś na arenie sportowej w łagodniejszych okolicznościach przyrody;). Z koszulką przydziobałeś, też mogłem swoją włożyć, a może dobrze, że nie założyłem.... Kamil byłby w mniejszości ;)
Teraz choć już mam obraz...jak patrzę w Wasze aviki mili koledzy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ACElina

Szaki nie zdradzaj zbyt dużo, bo zaraz rozgryzę na zdjęciu na niebieskiej stronie mocy który mężczyzna ze zdjęcia to Ty :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ACElina

Szczerze mówiąc to tego nawet nie zauważyłam, zwracałam uwagę na twarze. :) Wytropiłam Ciebie, Pabla oczywiście i po drobnej sugestii Włókniarza, szukałam też Szakiego no ale...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.