Wątek dotyczący artykułu

Zawodnik Orła optymistą przed rewanżem w Tarnowie. "Awans do finału jest sprawą otwartą"

W pierwszym półfinale Nice 1. Ligi Żużlowej Orzeł Łódź zremisował Grupą Azoty Unią Tarnów (45:45). Swoją "cegiełkę" do tego wyniku (4 punkty) dorzucił Jakub Miśkowiak, który pokazał się z dobrej strony.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Zibi1982

Pożyjemy zobaczymy. W meczach z Orłem zawsze jest na styku. I dzięki temu jest co oglądać. Gratulacje dla obu drużyn. Jednak myślę że w meczu rewanżowym raczej szans wam nie damy. Do zobaczenia na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slawekg

Tarnowianie (nie wszyscy) sa zbyt pewni siebie, a wystarczy ze deszcz u Was popada i szanse beda wyrownane, albo ( nie zycze tego nikomu) jakas kontuzja i wszystko moze sie zdarzyc wiec takie pisanie ze Orzel nie zdobedzie 32 punktow jest smieszne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yelon

Daj spokój, nikt zdrowo myślący nie twierdzi, że to będzie pogrom do 30. Wyjątek od tego niestety mamy poniżej. Osobiście twierdzę, że mecz z Orłem będzie o wiele trudniejszy od, mam nadzieję, finału z Wybrzeżem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.