Wątek dotyczący artykułu

Get Well czeka na weryfikację tabeli. Innego scenariusza nie zakłada

Get Well Toruń pokonał w minioną niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41 i prawdopodobnie ucieknie spod topora. Prezes, Ilona Termińska, jest przekonana, że regulamin jest w tym przypadku po stronie klubu z grodu Kopernika.

przeczytaj cały artykuł

Penhal

A ja mam taki przykry news i to z bardzo pewnego źródła.
I nie wygląda to dobrze dla Torunia jak twierdzi Pani prezes.
Ta gra na czas to to nie przypadek.
Toruń od lat jest podpadnięty naszym władzom..Prawdopodobnie Rybnik będzie ukarany ujemnymi [3pkt] na przyszły sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Janek daj spokoj
Night juz wyslal Termiskiemu sklad na sezon 2018.
Emil lub tajski...i gdzie oni do 1plz pasuja?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Wtedy z Rybnikiem będą mieć po 8 punktów ale to chyba Toruń będzie wyzej ze względu na jeden bonus więcej? Czy się mylę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Ja tylko Aniołku napisałem co dowiedziałem tel.od wysoko postawionej osobistości we władzach. Czas nam pokaże.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Szkoda wiec że Termiński nie zdzwonił do tej osobistości zanim ogłosił utrzymanie w lidze ;) Coż mnie ten cyrk już pomału przestaje bawić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
pit2

nie ma takiej prawnej opcji...łaguta sie szprycował w tym sezonie i w tym sezonie zrobił punkty a nie w przyszłym...terminski wygra to w kazdym sądzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
xman2200

W tamtym czasie -8 było dla was bardzo dobrym rozwiązaniem bo powinno to się skończyć odebraniem Toruniowi licencji na starty w Ekstralidze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Rick Grimes

Termiński może i wygra w każdym sądzie ale przegra w Lozannie bo jeśli WADA rekomenduje aby nie karać drużyny tylko zawodnika to Grisza dostanie 18 miesięcy jak Tereska a Rybnik pozostanie z punktami tak jak teraz jest.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

jak wiekszosc mylisz pojecia, owszem Wada rekomenduje zeby karac zawodnika a nie druzyne w sportach zespolowych, a więc zeby odejmowac punkty zawdodnikowi a nie druzynie, tylko zauwaz ze jak sie odejmie punkty zawodnikowi to trzeba zweryfikowac wynik meczu - mogla byc sytuacja ze Grisza zrobil 13 pkt. a Rybnik wygral 14ma, wtedy punktów rybnikowi sie nie odejmie za to ze w ich szeregu jechal gosc na koksie, co innego jakby Rybnik wygral 12ma, po odjeciu pkt. Griszy byłaby porazka, taka kolej losu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pan Wąski

Niestety też tak słyszałem. Jestem za Toruniem, ale moje źródło to nie jakiś frajer który gada od rzeczy. No cóż, pożyjemy, zobaczymy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
speedway_Torun

Jak złapią medalistę na Olimpiadzie na dopingu to zabierają mu medal z tej właśnie imprezy a nie z przyszłej. Tutaj jest dokładnie tak samo.

| Odpowiedz
blokuj
Toruniak

Jak to podpadnięty naszym władzom ???? ;( ;( Przecież cała Polska, kibice, dziennikarze, eksperci twierdzą wszem i wobec, że to Toruń jest największym pupilkiem i na SIŁĘ chca utrzymać go w Ekstralidze !! ;( O matko, -3 na przyszły sezon za złapanie na dopingu w tym sezonie ?? ;( Mówiłem, że Stępniewski jest zdolny do tego bo nienawidzi Toruń... w dodatku krążą plotki o powrocie Karkosika, i Ekstraliga chce go zablokować, wywalając Toruń z ligi, nawet kosztem zatrzymania dopingowej drużyny... SZYKUJE SIĘ PRECEDENS W SPORCIE, ZAWODNIK ZŁAPANY NA DOPINGU NIE ZOSTANIE UKARANY...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
bialo-zielony

Zawodnika ukarzą,2 lata dostanie i tyle,ale pkt row mogą odjąć w przyszłym roku na starcie,tak jak wy mieliście odjęte,i tak będzie najpewniej,ta sprawa smierdzi i długo się ciągnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
speedway_Torun

Przestańcie zaklinać rzeczywistość. Dla tych co maja krótką pamięć, przypomnę analogiczną sytuację.
"Wszystkie punkty, które Patryk Dudek zdobył od dnia 22 czerwca 2014 roku, a więc także te w meczach ligowych ze Stalą Gorzów i Betardem Spartą Wrocław, zostały anulowane."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
bialo-zielony

Rzeczywistosc jest taka ze dudka nie karała polada,tylko PZMot i tu jest roznica,kumasz ,w poladzie niema stepniewskiego,fijalka,kowalskiego,a teraz to polada karze,i zobaczysz ze jego zawiesza lagute,a row dostanie ujemne pkt na przyszly rok

| Odpowiedz
blokuj
Prowler

Rzeczywistosc jest taka, ze jestes glupkiem. POLADA jedynie decyduje o winie zawodnika i dlugosci jego zawieszenia. PZMot naklada kary w postaci odbierania punktow i innych kar dodatkowych.

| Odpowiedz
blokuj
Pan Wąski

Emeryt, uspokój się !
Prawda jest taka że należy wam się odebranie punktów, tak samo jak to było w przypadku Falubazu. To że kroi się wał, to nie jest sprawiedliwe. Odrobina taktu dobrze Ci zrobi !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
amonamarth

Widzisz jak łatwo powiedzieć że ktoś jest emeryt , żeby ktoś w to uwierzył haha, szkoda, że nie widzisz co się teraz dzieje w parku maszyn. Jaki wał...będzie kara dla Griszy, będzie dla klubu....w czym rzecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.