Wątek dotyczący artykułu

Get Well czeka na weryfikację tabeli. Innego scenariusza nie zakłada

Get Well Toruń pokonał w minioną niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41 i prawdopodobnie ucieknie spod topora. Prezes, Ilona Termińska, jest przekonana, że regulamin jest w tym przypadku po stronie klubu z grodu Kopernika.

przeczytaj cały artykuł

bullet79

Należy im się ten spadek...więc niech nie umierają..w 2019 będą w EL znowu..no chyba ..ze ich Skrzydlewski zrobi w chooo..ja.. i będzie znowu płacz;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Bo uważam to za głupotę..powinno się karać zawodnika..a nie drużynę..po drugie..nam od razu punkty zabrali..a tu mamy sytuację..gdzie już jest po sezonie..i uważam..ze Rybnik może się w sądzie wybronic..jakby im odjęto punkty i by spadli..a po trzecie..należy się w tym sezonie spadek toruniowi :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z krzyżem na płaszczu

Czarna ręka? To ja odwrócę Twoją wypowiedź: a czy to czasami nie "czarna ręka" w postaci...niedozwolonego wspomagania nie przyczyniła się do wygrania co najmniej jednego meczu przez Rybnik?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bullet79

Patrząc na tabelę..i na Waszą super jazdę w tym sezonie...to właśnie tu i teraz ..spadek powinien być Wasz...:))..pierwszy raz od ponad 30 lat:)..odkąd chodzę na żużel:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
speed_koleina

A gdzie tam, gratuluję koledze z winnego grodu jedynego słusznego wyboru. Zobacz na jego avek od razu widać, że w tej piersi serce ze Stali bije "twarde niczym dzwon".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pan Wąski

Rozumiem. Ja też miałem różny stosunek do Torunia. Ich niektórzy kibice, doprowadzają mnie do kur..cy oka :D
Jednak w życiu zawsze kierowałem się uczciwością. To jedyne co czyni nas lepszymi, nawet jak nie mamy nic innego. Nam zabrali punkty dwa razy. Dlatego uważam że nie można w tym wypadku zrobić wyjątku. Jedno ale, uniewinnienie Łaguty, wtedy spoko !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
z krzyżem na płaszczu

A ja tam powiem do 12-tu!:) Nikt nie spada, nikt nie awansuje Sportowefakty nie będą miały o czym pisać, połowa redakcji na bezrobocie, bilety na mecze po 5zł, piwo za darmo przynoszone przez hostessy...:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.