Wątek dotyczący artykułu

Get Well czeka na weryfikację tabeli. Innego scenariusza nie zakłada

Get Well Toruń pokonał w minioną niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41 i prawdopodobnie ucieknie spod topora. Prezes, Ilona Termińska, jest przekonana, że regulamin jest w tym przypadku po stronie klubu z grodu Kopernika.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Przeczytałem i szczerze mówiąc zupełnie tego nie widzę. Raz że PZM ma tu niewiele do gadania, bo decyzję podejmie POLADA. A dwa, ujemne punkty na kolejny sezon kupy się nie trzymają. Albo Grisza jest winny i odejmą punkty w tym sezonie, albo uznają że jest niewinny i nie odejmą nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Owszem, ale tu mamy sytuację zero - jedynkową. Winy - niewinny. Kara - brak kary. Dletego -3 na kolejny sezon zupełnie do mnie nie przemawia, bo to byłaby kara dla kluba nie wiadomo za co.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Wydaje mi sie,że się trochę mylisz. POLADA zadecyduje o winie lub jej braku i o ewentualnym zawieszeniu jak i czasie jego trwania. Natomiast to co się tyczy punktów Łaguty i ROW jest w gestii związku sportowgo, a ściślej organizatora zawodów. W tym przypadku Zarządu PGEE

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Sezon skonzyl się, dziwne to przeciąganie, śmierdzi mi.... Termiński za dużo szczeka o utrzymaniu, mowa jest srebrem, a milczenie, działanie Mrozka złotem. Witaj Konrad

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

Cześć! Przed ostatnią kolejką napisałem chyba ze dwa posty o tym, że PGEE czeka na zakończenie sezonu i wtedy "dopasuje" swoje decyzje.
p.s miałem na mysli kolejkę ligową , a nie na jednego;))))

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Konrad jak widać wiesz co w trawie piszczy. U nas w Rzeszowie powolutku światełko w tunelu, spadek to nie koniec świata :) Bede musiał rezerwować bilet na finał na Smoka ? chyba dacie rade

| Odpowiedz
blokuj
obladi

niby wszystko jest jasne! Niby wszyscy wiedzą co mają robić bo znają przepisy a tu taki cyrk! Podajemy konkretne linki z przepisami naszymi i fimowskimi a co dupa tak dupa!

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

W kwestiach antydopingowych w świetle Ustawy o zwalczaniu dopingu w sporcie, związek sportowy jest tylko notariuszem. Decyzja o winie bądź jej braku POLADY, wymusza określone w kodeksie antydopingowym działanie związku sportowego.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Zobaczymy, jutro powinno być już wszystko jasne. Albo POLADA uzna wniosek Griszy o TUE ze skutkiem wstecznym za zasadny i wówczas przywitamy się z NICE, albo go odrzuci i ROW przywita się z NICE.
Byleby nie przeciągali tego dłużej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
HDZapora

A nie rozważasz możliwości,że Łaguta uznany zostanie winnym, a mimo wszystko ROW nie straci punktów, bo w zanadrzu sa wyniki SWC i taki FIM nie chcąc komplikacji i przepychanki z np. Dunami dogadał sie z PGEE w
tej kwestii

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

Nie sądzę aby to był jakiś problem! Wyniki i medale np. IO weryfikują po kilku latach i nie ma z tym problemu! Może np. zapaść decyzja, że w finale 2017 nikt nie zdobył brązowych medali...

| Odpowiedz
blokuj
RadaR RS-WD40

Nie ma. Ale nie wystartowali i nikt z tym nic nie zrobi oprócz odebrania medalu ruskim. Oczywiście jeśli ktokolwiek z tym coś zrobi bo przecież w finale nie jechał więc sprawy raczej nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
z krzyżem na płaszczu

Biorąc to "na chłopski" rozum przyjmuję, że w przypadku uznania Laguty winnym można uznać, że w tym roku nie było brązowych medali albo tak jak pisze Cysio medale te przyznać Anglii! Ja jednak jestem zdania, że medali brązowych nie powinno być w tym roku. Nie ma żadnej pewności bo na podstawie czego, że Anglicy wygraliby z Duńczykami gdyby oni jechali...itd!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cysio

Nie, bo uznanie Griszy za winnego nie stanowi wielkiej komplikacji dla SWC po zakończeniu cyklu. Nastąpi tylko przetasowanie w końcowej tabeli. Przerabiane to już było w wielu sportach.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.