Wątek dotyczący artykułu

Maciej Janowski może przejść do historii. Do tej pory zrobił to tylko Hancock

Po Grand Prix Szwecji w Malilli Maciej Janowski jest samodzielnym liderem cyklu. Pozostaje on jednym z faworytów do zwycięstwa w Gorzowie Wielkopolskim i potem w klasyfikacji generalnej. Jeśli tego dokona, powtórzy wynik Grega Hancocka.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Cieszmy się, że nasi konkretnie mieszają a problemy innych nacji zostawmy dla nich. Maciek w tym roku chyba faktycznie ma wielką szansę na majstra. Kibicujmy naszym ponad podziałami klubowymi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Nie no to fajnie ale będziesz klaskał w dłonie czy trzymał kciuki?
PS. Ostatnio pisałeś o tej wspaniałej kiełbasie od "Twojego rzeźnika" z Twojej miejscowości, może byś podrzucił na SGP?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

O kurcze to widzę kiełbasa złotopolska wysadzana diamentami. Jak dobrze płacisz i odpowiednia branża to zlecenie mogę wziąć.
Nie odpowiedziałeś jednak na najważniejsze pytanie dotyczące Macieja i Twojego kibicowania.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Witaj.
No to fajnie pozostaje się tylko jeszcze rozstrzygnąć czy świnia wybrzydzała na widok chemicznego żarcia.
"...i tegovtypu syfu" - znaczy się świni nie czytałeś sportowych faktów?
Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
MR.BEN

A od kiedy w zawodach indywidualnych mamy kibicować Polakom,możemy a nie musimy kolego.Ja zawsze trzymam za Janowskim i Tajskim,kibicuje również Lindbeckowi,to nie DPS.

| Odpowiedz
blokuj
zibix

Nie musimy i tu masz racje, a dlaczego mamy kibicować ? Bo to są nasi rodacy a nie jak się domyślam zawodnicy Twego klubu. Zapewne i ja bym w takiej sytuacji miał dylemat, lecz ostateczny wybór był by oczywisty.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
SpartyFan

A pamiętacie jak się jeździło "za Gollobem" w '90 latach po całej Europie? Np. do Pragi zjeżdżały tłumy Polaków. I to pomimo klubowych animozji. Teraz po prostu Polaków w GP jest więcej i stąd zmiana podejścia. Rozumiem to i szanuję decyzję. Ja jednak przyzwyczajony jestem, że gdy Polak walczy na arenie międzynarodowej to mu kibicuję. Obojętnie z jakiego jest klubu.
A tak poza tym myślę, że z wiekiem to klubowe ciśnienie spada i człowiek po prostu bardziej odpuszcza i trochę śmieszą go te klubowe napinki. Chociaż Torunia nadal nie trawię :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

W obecnych czasach żużlowiec to firma i ogólnie takimi kategoriami należy patrzeć na jego "przywiązanie" do klubu. Dużą rolę odgrywają także sponsorzy (czyli również kasa), którzy mogą mieć mniejszy lub większy wpływ na przynależność klubową i ewentualną relokację. Przykładem może być Dudek który mimo dobrej propozycji z Unii został w Zielonej. Taki Tajski z kolei mimo, że jest związany z Wrockiem sponsorów ma "wiązanych" z klubem z Leszna.

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Sport budzi uczucia . I skoro doping czasem brzmi ze ku.... pokonamy to nie mam zamiaru krzyczec Bartek Zmarzlik Bartek czy trzymac kciuki za Patryka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.