Wątek dotyczący artykułu

POLADA odrzuciła wniosek Grigorija Łaguty! To koniec ROW-u w PGE Ekstralidze?

Polska Agencja Antydopingowa POLADA odrzuciła wniosek złożony przez Grigorija Łagutę. To w zasadzie pozbawia ROW Rybnik szans na utrzymanie w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

Toruniak

ejj ejjj ejjjjjj nie rozpędzaj się !!! Czytałeś artykuł w ogólee ??? Chociaż nie musiałeś... tytuł wystarcza... TO POLADA SKAZUJE GRIGORIJA ZA DOPING !!! Nie ekstraliga, PZMot itp....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toruniak

Nie no ODWAGĘ MIELI !! Przecież po złapaniu Griszy na dopingu wystosowali list, że ma nie wracać do Rybnika, że wstydzą i brzydzą się tym co zrobił, że opluł ich klub... aleeee po czasie okazało się że to WINA TORUNIA !! jaja jak berety

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RUNner

Otóż to. Dlaczego Toruń jest atakowany w tej sprawie, to jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.
Łaguta dał ciała na całej linii, Rybnik dał ciała, że stał za nim murem, zamiast się odciąć od oszusta. Szkoda mi ROWu, ale zasady gry są jasne, czyli punkty zostaną zabrane i nie ma sensu dyskutować czy to dobry przepis czy zły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Michaelus

O czym Ty piszesz człowieku? Na Łagucie przejechali się w Częstochowie, przejechaliśmy się w Toruniu, teraz Wy, a Ty wyskakujesz z jakimiś układami... Dudek i Sasza też wpadli przez układy? Ułożyło się tak że przez jednego przygłupa polecicie z ligi i to jego powinniście teraz obciążać odpowiedzialnością...
Wracajcie jak najszybciej do ekstra bo zasługujecie jak nikt inny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
amonamarth

Jestem z Rybnika...nie pisz bzdur.....była nadzieja, że podali mu to nieświadomie, skoro udowodniono mu doping...jestem za 4 lata zawieszenia i zakaz jazdy w polskich ligach za mataczenie...ten Pan nie dość, że spowodował spadek klubu to jeszcze przyniósł wstyd klubowi, któremu kibicuję od ponad 40-stu lat a także miastu, w którym mieszkam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (23|0)
blokuj
Corlleon

Jest jeszcze szansa że rozszerzą ligę:) To by było dobre wyjscie. A za ten walek jaki grisza wam zrobił powinien mieć zakaz startów w EL. W sumie mnie zastanawiało co oan tak nagle zaczął jechać i nie puchł na dystansie jak wcześniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Corlleon

Mi sie marzy by Termiński nabrał troche ogłady i pokory, ale on to chyba nie nieuleczalny przypadek. Mrożkowi sie nie dziwię z jednej strony, chciał ratować klub. Moze po prostu jedyną jego winą było to ze zbyt mocno zaufał ruskowi w jego tłumaczeniach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
amonamarth

Zgadzam się w całej rozciągłości z Twoim zdaniem....widocznie Grisza szedł w zaparte i Mrozek mu wierzył...w końcu to jego dzieci...

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Dzieki za ten komentarz. Mysle ze nikt normalny z Torunia nie ma chorej satysfakcji z Waszego spadku, a naszego utrzymania. I jak widać nikt normalny z Rybnika również. Mam nadzieje, ze powalczymy na torze w 2019.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
k 53 GKM

Szczerze,,,,Dziwie sie ze Prezes Mrozek poszedl,,,,,,,z Laguta,,,,Jest przegrany jak Laguta...Po co Mu to bylo...No i opinia zszargana Rybnika,nie przez Lagute a przez Prezesa Mrozka...Ale to ICH sprawa.Przylgnie do Niego//juz jest//,ksywka obroncy koksiarzy,,,...a duzo zrobil dla Rybnika.....Zacma na Grigorija .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
k 53 GKM

Jezeli dwie probki A i B wskazuja ,,,zajebisty,,,poziom tego swinstwa to Prezes powinien ,,,,,ZAMILKNAC,,,,I tyle.a teraz ma opinie OBRONCY,,,koksiarza....Co stwierdzaja odpowiednie instancje,nawet po odwolaniu....Nic nie pomoze teraz ,,,,chowanie sie pod koldra,,,

| Odpowiedz
blokuj
amonamarth

Człowieku nie pisz bzdur, skoro zawodnik szedł w zaparte, to prezes Mrozek, a zapewniam Cię, że prezes każdego klubu starałby się bronić zawodnika, chyba nie sądzisz, że gdyby wiedział to jego postawa była by taka jaka była.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.