Wątek dotyczący artykułu

POLADA odrzuciła wniosek Grigorija Łaguty! To koniec ROW-u w PGE Ekstralidze?

Polska Agencja Antydopingowa POLADA odrzuciła wniosek złożony przez Grigorija Łagutę. To w zasadzie pozbawia ROW Rybnik szans na utrzymanie w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł


obladi

po trochu kolega z Zielonej ma rację bo jaką by nie podjęła to będzie zła patrząc z interesu kibica bo tylko o takim możemy tu mówić jako kibice! To tak jak wybrać PIS czy PO! Jedno jak i drugie do utylizacji a ktoś rządzić musi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIBAX ADI

Oj kolega to chyba sam sobie strzela w kolano.To wychodzi na to że komisja też w sprawie Dudka też źle postąpiła za małą karę dostał czy co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

A jaka miała podjąć? Uznać, że sprawy nie było? W organizmie zawodnika znalazły się zakazane substancje i nic się nie stało. Ktoś się szprychę świadomie czy nie ale nie ma sprawy. Łaguta to nie zwykły Kowalski, który nie ma świadomości, że jako sportowiec zarabiający kasę o jakiej Kowalski może pomarzyć ma obowiązek pilnowania co dostaje się do jego organizmu. AJ gdy miał katar dzwonił do lekarza klubowego i pytał czy takie krople może brać. Po aferach z Dudkiem, Loktajewa wiele mówiło się o dopingu, o tym jak się pilnować. Więc Łaguta albo był głupi albo świadomie brał. Jego tłumaczenia nie są wiarygodne. Gdybyś Ty zarabiał taką kasę pilnował byś się co zarzywasz, co jesz, co podają ci do organizmu. A gdybyś był nieprzytomny, to sprawdził byś i zgłosił do klubu kartę ze szpitala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.