Wątek dotyczący artykułu

Marek Bobakowski: Mało kto o tym mówi, ale polska siatkówka stoi nad przepaścią (komentarz)

Trzy lata temu byliśmy w niebie - zdobyliśmy mistrzostwo świata. Na tym fundamencie powinniśmy zbudować nowoczesny i funkcjonalny dom. Zamiast tego mamy chwiejącą się chatkę, która wkrótce może się przewrócić od mocniejszego podmuchu wiatru.

przeczytaj cały artykuł


Fanka siatkówki

Przez analogię należy uznać że nasza piłka nożna już dawno w tę przepaść spadła. Ostatni medal światowej imprezy przywieźli 25 lat temu (olimpiada w Barcelonie 1992r.). Tymczasem są "gwiazdami". Siatkarze są aktualnymi mistrzami świata. Od lat są przynajmniej w ćwierćfinałach większości światowych imprez. Mamy pokolenie które właśnie zostało mistrzami świata juniorów. Młodzi już pokazują co potrafią. Pan redaktor troszkę pochopnie wieści upadek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotwu

gdzie ty widzisz te sukcesy?.U-19 klapa,U-23 jeszcze większa klapa.Seniorzy na 2 kolejnych igrzyskach dno.O siatkówce żeńskiej nie wspominam,bo nie ma o czym.Niestety,zarządy pod wodzą Papkego i Kasprzyka ,oraz Antiga i fefe mameła doprowadzili do tego,że o sukcesach ,nawet drobnych,możemy zapomnieć.Jeżeli obecny trener ze zgranych/i wiekowych/ zawodników szykuje zespól na Tokio,to będzie to trzecia porażka olimpijska.O to nam chodzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.