Wątek dotyczący artykułu

Janowski musi uważać nie tylko na Doyle'a. Zmarzlik zacznie w sobotę walkę o medal?

Bartosz Zmarzlik zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji generalnej Speedway Grand Prix. Nie jest jednak jeszcze za późno, by zaczął pogoń za medalami. W teorii, już w sobotę mógłby dogonić trzeciego w klasyfikacji Patryka Dudka.

przeczytaj cały artykuł

Mysz Polski FZ

no nie wiem czy to takie zabawne bedzie,wielka zrzute przyjdzie zorganizowac, Torun buduje nowa druzyne, BALCEROWICZ TORUN ma sie nazywac ,pisali ze zostawiaja tylko Miedziaka i Pawelka a reszta won, nawet Walaska sie pozbeda. Tyle ze dla nas to wcale nie do smiechu. Torun wyklada 4 banki na zakup Zmarzlika Dudka i Woryny.miej teraz ubaw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mysz Polski FZ

nie zamierzam umniejszac Stali , co by bylo gdyby was nie bylo, sens naszego istnienia by sie zrobil zerowy, tak ze nie sprzedawajcie Zmarzlika Toruniowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GW speedway

Na razie problem macie taki, że na dzień dzisiejszy spadliście z ekstraligi!!! Być może Wam się uda i przywrócą Toruń do ligi kosztem Rybnika, ale na tą chwilę sportowo Well zajął ostatnie miejsce! Masz jakieś wątpliwości?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
ZXV

my w 2015 r nie jechalismy takiej padaki jak wy teraz i my mieliśmy pełnoprawne 6 miejsce a wy ostatnie i macie farta bo wyszła sprawa z Łaguta innaczej już byscie byli w nice lidze

| Odpowiedz
blokuj
Asfodel - nie karmię trolli

taa rzutem na taśmę wybroniliście się przed spadkiem. Widzę krótką masz pamięć jak wyglądał wasz sezon 2015. Przez całą 1 rundę byliście czerwoną latarnią. Kolejne lania były faktem, nawet od wcale nie tak silnego Torunia u siebie.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Ubaw po pachy to Wasz tegoroczny sezon a jeszcze większy będzie jak okaże się,ze nie dacie rady w barażach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
KACPER.U.L

Za rok sobie to odbiją z Woffindenem w składzie:)Na Sparcie za kamyczki które przeszkadzały wyprzedzać.Na Bykach za Daniela,a najbardziej dostanie się Stali za gażniki,za Vaculika,ogólnie za wszystko zrobią im demolkę z lataniem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
emii

Jeśli baraże pójdą pomyślnie przyszły sezon będzie można hucznie rozpocząć pod hasłem:
"Zemsta Krzyżaków jest słodka"

| Odpowiedz
blokuj
KACPER.U.L

Nie inaczej.Już widzę te wpisy mordeczek w przerwie zimowej o nadchodzącym krzyżackim laniu,i o oskarżaniu innych(uprzejmie zgłoszony)za hejt na Well:)

| Odpowiedz
blokuj
GW speedway

Miałem sen, tzw. koszmar! Śniło mi się, że powstał klub o nazwie Get Well Gorzów! Cały mokry byłem tak się spociłem :)))) Na szczęście to tylko sen.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Petrus

Ubaw po pachy, to był jak Monster chciał wypchnąć z podium Zmarzlika, kosztem Holdera. Na szczęście po tym sezonie Holder wypada na stałe z GP. W lidze to Chriska robią nawet słabi juniorzy, to jest dopiero ubaw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
GW speedway

Faktycznie ostatnio nawet jest tak, że jak Bartek przyjeżdża drugi na metę to odbierane to jest jako liść dla Gorzowa :))) Gratuluję Tobie błyskotliwości, bo wg Ciebie jak Bartek zajmie jutro np. 5 miejsce to w Twoim mniemaniu kilku gorzowskich kibiców wyląduje w psychiatryku :) Odnoszę wrażenie, że to Ty potrzebujesz pomocy specjalisty :) A boga ze Zmarzlika zrobiliście Wy, przeciwnicy Bartka! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Asfodel - nie karmię trolli

To z twojego inteligentnego wywodu wnioskuję, że w takim razie największymi wrogami Zmarzlika jest honorowy i on sam. Władek w każdych zawodach widzi go na pudle (bez względu na to, czy jest to GP czy turniej w pipidówie o pietruszkę) i on sam, gdyż jak cytuję "Jestem najlepszy dlatego wszyscy się mnie czepiają"

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.