Wątek dotyczący artykułu

Renault nie jest pewne Roberta Kubicy? "Chcemy dać mu więcej testów"

Podczas weekendu z Grand Prix Belgii głos ws. Roberta Kubicy zabrał Cyril Abiteboul. Szef Renault ostudził nieco nastroje polskich kibiców.

przeczytaj cały artykuł

sidomen

Kurde jaj sobie nie róbcie.. najpierw byłem jednym z wielu,którzy powtarzali,że nie ma szans na powrót Roberta do F1. Ostatnio szum,testy,kręcenie 140okrążeń.. normalnie zacząłem się kajać i w ciężkim szoku myśleć jak będę musiał głośno odszczekać co pisałem,a tu teraz znowu zaczynam spadać na ziemię.. schodzić właściwie. Jednak tym razem stałem się naiwniakiem jakich widziałem wielu kilka lat temu i będę trzymał kciuki do końca i wierzył ,że wróci. Oczywiście jestem naiwniakiem,ale w pozytywnym znaczeniu,czyli wierzącym,że Robert jest zdolny zrobić więcej niż zdrowy,sprawny kierowca.. ba nawet z nimi wygrywać! Dawaj Robert!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RadolSzczecin

Jeszcze przez jakiś czas będziemy słyszeć różne news'y bo to jest "złote jajko reklamowe" dla Renault.
Być moze był to czysto maketingowy chwyt z tymi testami.
W każdym razie w Renault na początku może tak myślano, późnej zmieniło się to w realny powrót i stąd ta większa ilość okrążeń.
Muszą więc dobrze wszystko przekalkulować, bo wyniki Roberta były dobre - ale nie aż tak wybitnie imponujące i nie przebijające Palmera w bardzo znaczny sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Woźniak

Proszę cię... Od Palmera lepszy byłby nawet ślepy kursant na "L"-ce... Sprawa tak naprawdę rozchodzi się o pieniądze... Palmer gwarantuje zespołowi Renault poważny zastrzyk finansowy bo w jego przypadku nie można mówić że wywalczył sobie miejsce w bolidzie talentem czy wynikami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
skejl

Rety… nie dawaliby Robertowi poprowadzić tegorocznego bolidu, gdyby uważali jego powrót za niemożliwy. To byłoby marnotrawstwo dnia testowego. A czy i kiedy Robert wróci do F1, to jest osobna kwestia, zależna od czynników sportowych i pozasportowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.