Wątek dotyczący artykułu

W Get Well Holder obok Holdera w 2018 roku? Frątczak: To może być niezła perspektywa

Jacek Frątczak uważa, że Get Well Toruń w sezonie 2018 powinien postawić na dwóch braci Holderów: Chrisa i Jacka. - To może być niezła perspektywa - zauważa menedżer toruńskiej drużyny.

przeczytaj cały artykuł

dropsss

Zalosny ??? Heh k.....a
ZaLosne jest to co powiedzial pan Jacek a naprawde mial moj szacunek.
Jak zostanie po raz kolejny w Toruniu torunski krzysz to mowie krotko zwiezle i na temat za rok spadamy :) i tyle
A potem powiem a nie mowilem
I szczerze jal ten torunski krzysz znowu nas nabierze to zycze get welowi z calegp serca degradacji w przyszlym sezonie :)
Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dumny z Krzyża

Spójrz na sondę, szanuj zdanie większości kibiców i odpusc bo jak czytam wpisy waszej dwójki (każdy wie o kim mowa) to to juz nudne sie robi. Wbijcie sobie do głów, ze Chris jest ikoną tego klubu a kariera żużlowca nie zawsze jest usłana różami, był z nami gdy był na szczycie a my jesteśmy z nim w trudniejszych momentach kariery. Każdy szanujący sie klub powinien doceniać takich zawodników, dla kibiców sukcesu liczą sie tylko cyfry... Na szczęście jestescie w mniejszości a w klubie mam nadzieje, ze wiedza, jak postąpić z Chrisem i jego bratem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dropsss

A na moje 99% moze byc za Holderami w Toruniu ...
Mnie to akurat nie obchodzi dla mnie miarka sie przebrala bo to nie jeden sezon czy pare meczy i nic tego nie zmieni
Zostanie nie zostanie wyjdzie w praniu ....
Najwyzej jak za rok nie bedzie fuksa i TRN poleci napisze ze a nie mowilem :p
A to czy wg ciebie jedtem kibicem sukcesu ekscesu progresu czy cyferek mnie ch.j obchodzi. Tyle w temacie pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.