Wątek dotyczący artykułu

Grand Prix Polski: W finale Taiowi Woffindenowi już nie zabrakło paliwa. Drugie miejsce Patryka Dudka (relacja)

Tai Woffinden najlepszy w GP Polski w Gorzowie. W pierwszym starcie Anglikowi wyciekło paliwo, ale potem już nie miał awarii, a na dokładkę był bardzo szybki. My cieszymy się z drugiego miejsca Patryka Dudka. Pecha w finale miał Bartosz Zmarzlik.

przeczytaj cały artykuł

użytkownik usunął konto

Nie będę tam tego, że Tai, że po pierwszych biegach było wiadomo ... Bartek i tak jest super i nikt mu nie odbierze tego co ma (niesamowitej średniej w lidze) I dzięki dla Gorzowa za doping dla Patryka. Ja tam nawet z bratem nie lubę przegrywć w warcaby. Wielki szacun dla Bartka z Zielonki!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anna Frąckowiak

Jestem z Gorzowa, ale cieszyłam się jak wariatka, kiedy wygrywali nasi, oczywiście Patryk też. Doping dla niego był niesamowity. Szkoda, że nie mogliśmy odśpiewać jeszcze raz hymnu i szkoda Bartka, ale i tak dzięki super jeździe Bartka, Piotrka, Patryka i Krzysia mam zdarte gardło. Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa o naszym Bartku,Patryk też jedzie wyśmienicie i obaj są przyszłością żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.