Wątek dotyczący artykułu

Challenger Como: Jerzy Janowicz zmierzy się z Kamilem Majchrzakiem

Kamil Majchrzak będzie rywalem Jerzego Janowicza w I rundzie turnieju ATP Challenger Tour na kortach ziemnych we włoskim Como. Łodzianin został w zawodach singla rozstawiony z drugim numerem.

przeczytaj cały artykuł

PenkoQueen

oooo no to majchrzak ma easy win bueheheheh z cebulakiem :D:D:D przegral mecz w kwalifikacjach i trafic na polish onion - to sie nazywa szczescie! cebulak pokloci sie z sedzia, obrazi kibicow na trybunach, narobi wiochy i przegra - czyli jak to on ma w zwyczaju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basher

Po angielsku przymiotniki od nazw własnych pisze się z dużej litery, więc 'Polish'. To samo słowo pisane z małej litery, czyli 'polish' znaczy pasta np. do butów 'shoe polish', lub czasownik pucować ;
A ponadto 'Polish onion' nie istnieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PenkoQueen

juz byl tu taki jeden co tu ze mna sie wyklocal i twierdzil, ze nie mam racji a wiesz co sie okazalo? ze to on nie ma racji buehehehehe i angielskiego nie umie :D:D: wiec nie pouczaj mnie polish onion!

| Odpowiedz
blokuj
grolo

Kiedy się z tobą wykłócał i kto? Jesteś tu dopiero od paru dni, masz wszystkiego 30 wpisów i nic takiego nie zauważyłem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
PenkoQueen

a zdajesz sobie sprawe madralo ze polowa moich wpisow jest minusowana i zglaszana przez cebulaki a pseudo moderatorzy to usuwaja bo boli ich prawda na temat idiolki czeladniczki i idola cebulaka? kumasz to czy to za trudne dla ciebie?

| Odpowiedz
blokuj
grolo

A czy za trudne dla ciebie jest przedstawienie swojej opinii bez obrażania zawodników oraz innych forumowiczów? Wystarczy się trochę postarać i nie pisać byle czego, byle jak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
basher

Przegapiłam, ale ja angielski znam (nie 'umiem', czy ty znasz polski?) nieźle..
Gładź sobie tę cebulę do końca świata i jeden dzień dłużej..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.