Wątek dotyczący artykułu

Sparta nie odda Drabika za żadne pieniądze. Maksym, jak Leo Messi

Włókniarz Częstochowa zapowiada złożenie oferty Maksymowi Drabikowi. Betard Sparta twierdzi jednak, że ani zawodnik, ani klub nie są zainteresowane propozycją. Wrocławianie mówią, że nie oddadzą juniora za żadne skarby świata.

przeczytaj cały artykuł

Tommy DeVito

Wszystko zależy od Drabika jak będzie chciał to odejdzie jak nie będzie chciał to zostanie.Pytanie tylko czy warto zmieniać coś co jest dobre?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kieras

w tym wypadku jedynie na coś co jest lepsze. Przykład Szczęsnego pokazał, aby byc tam gdzie się chce być trzeba obrać właściwy kierunek.

I coś z naszego podwórka. MIedziakowi zarzuca się, że w pewnym momencie nie zmienił klubu.........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abacab

Dobre? Dobre to są tylko pieniądze i stabilność natomiast tor wrocławski powoduje to , że młody sportowo rozwija się słabiutko. Stał się startowcem i jednościeżkowcem. Jak wystartuje tak jedzie, przegra start i jest śliwka za każdym razem. Ponadto zaczyna się gwiazdorzenie młodego bo byłem świadkiem jego zachowań na treningu i na meczach - ostatnio z Dróżdżem gwiazdeczka przegrała i się obraziła ;-) Pamiętam Maksa z przed kilku lat jak super szybko się rozwijał, jakim był fajnym skromnym chłopakiem - niestety zarówno Baron jak i Dobrucki zatrzymali chłopaka w miejscu a sodóweczka uderzyła mu lekko do głowy. Koniec wieku juniora i będzie przeciętnym zawodnikiem - oczywiście to moje zdanie. I niech nie wraca do Częstochowy, Gruchalski będzie się rozwijał wtedy i inni młodzi niech się objeżdżają tak jak w Gorzowie. Ja nie jestem wcale zwolennikiem jego powrotu i nie podniecam się szczególnie jego wynikami i jazdą. Bartek Zmarzlik czy Piotrek Pawlicki wjego wieku przebijali go 10cio krotnie stylem jazdy i walecznością na torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|7)
blokuj
Zainfekowany_ED

Tutaj się z Toba zgadzam. Już od jakiegoś czasu to zauważyłem. Nie wygra startu i jest śliwka. Pytanie tylko czy to jego postawa czy taki denny tor we wrocku, czy oba aspekty na raz. Obawiam się że może w seniorce pozostac średniakiem jak tak dalej pójdzie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
marcin1ja1

Stał się startowcem. Większych głupot nie czytałem. Rzeczywiście te 7 meczy w sezonie gdzie nie ma dobrego ścigania, z zawodnika zrobią startowca. To nic, że są mecze wyjazdowe, liga szwedzka, IMŚJ, DMŚJ i inne mecze towarzyskie. Na pewno nie jest tak świetny jak Polis, który ma problem z głową. Jakoś Drabikowi nie po drodze kopać młodszych kolegów z drużyny. Młody Drabik ma lepiej poukładane w głowie niż cała juniorka w Częstochowie, więc o niego się nie martw. Martw się co się będzie działa na twoim podwórku jak znowu zabraknie kasy.

| Odpowiedz
blokuj
Abacab

Nie wiem co ma do tego wszystkiego co napisałem Polis??? I ja o nic się nic martwię :-) Forum jest od tego aby wyrazić swoje zdanie a skoro masz inne to twoja sprawa.Z hejtem trafiłeś pod zły adres dziecko :-) Gdyby nie Włókniarz Częstochowa to Sparta nie miałaby kogo na juniorce do składu wystawić więc daruj sobie teksty o jakiś podwórkach bo to właśnie wy z niego korzystacie;-) Szkoda , że nie pilnujecie tego swojego podwórka i po Maćku nie wychowaliście do tej pory żadnego juniora ;-) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
marcin1ja1

Nazywasz wychowaniem juniorów, którzy nie odjechali ani jednego meczu w barwach klubu macierzystego. Proszę napisz mi ile zawodów odjechał Drabik i Dróżdż (nawet w meczach towarzyskich) w składzie Lwów.
A, nie nazywaj mnie dzieckiem. Nie znasz mnie więc się nie kompromituj.

| Odpowiedz
blokuj
Abacab

Proszę Cię nie rozśmieszaj mnie bo się pogrążasz :-) A jakie ma znaczenie ile meczów odjechali we Włókniarzu i czy w ogóle odjechali jakikolwiek? Są wychowankami szkółki SCKM Włókniarz Częstochowa . Drabik od 12 roku życia śmigał po torze w Częstochowie i tam się uczył i szlifował swój talent żużlowy a, że sytuacja z klubem potoczyła się tak a nie inaczej trafił do Sparty.Jak ja lubię takie zaklinanie rzeczywistości;-) Błagam nie pisz już do mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marcin1ja1

Tak szkoliliście i dbaliście, że Dróżdż musiał zdawać licencję w Opolu. Uchowaj wszystkich juniorów od takiego wychowywania. Poziom waszego "wychowania" nie raz pokazał już Polis. Piszesz czemu czepiam się Polisa. To odpiszę - czemu czepiasz się Drabika.
Proponuje jednak zachować trochę kultury. Nazywanie kogoś dzieckiem jest infantylne i wystawia tylko tobie odpowiednią laurkę.

| Odpowiedz
blokuj
Abacab

Jeżeli czegoś nie wiesz to się na ten temat nie wypowiadaj. Zapytaj Dróżdża dlaczego zdawał licencję w Opolu ;-) A nazwałem Cie dzieckiem bo uczepiłeś się tematu zupełnie niezwiązanego z Drabikiem i wyjeżdżasz mi z jakimś Polisem. Poziom wychowania człowieka zależy od jego rodziców a nie klubu w którym trenuje. Kolejny raz strzelasz kulą w płot. To tak jakby Sparta miała jakikolwiek wpływ na burackie zachowanie Lebiedevsa w parkingu i wpływ na jego wcześniejsze wychowanie albo Leszno na to , że Pawlicki dał komuś w pysk na dyskotece:-) Nie rozśmieszaj mnie :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marcin1ja1

Oczywiście, że klub ma wpływ na takie zachowanie jak kopanie i wyzywanie dużo młodszych kolegów. Wywala się go na zbity pysk z klubu. Ale jak się pielęgnuje patologie od lat to trudno oderwać się od szarej rzeczywistości.

| Odpowiedz
blokuj
Plochodraznik

Gdyby nie Włókniarz? Hmm...
A co Włókniarz ma do tego?
Drabik I Dróżdż faktycznie są Częsochowianinami z krwi I kości, ale żeby twierdzić że są wychowankami Włókniarza to raczej absurd.
Maks jest wychowankiem Slammera I nikogo innego. To ojciec dał mu wszystkie podstawy aby uprawiać ten sport, łącznie ze sprzętem z Damianem jest podobnie. To że kręcili na początku kółka po torze na Olsztyńskiej nie oznacza że są wychowankami CKM.
Maks zanim trafił do Wro jezdził w Łodzi I Ostrowie a Damian w Opolu.
Rafał Dobrucki swoje pierwsze kółka kręcił we Wrocku, jaki z tego wniosek? żaden.
Jeżeli chodzi o wychowsnie juniorów w Sparcie to owsxem nie wychowali po Magicu żadnego, bo Sparta nie ma szkółki nad czym ubolewam i ma taką politykę a nie inną. To jest temat na osobną polemikę.W sumie to jest Liszka, ale on zaczyna dopiero jeździć
Kiedyś Sparta tych juniorów wypuszczała I jezdzili w podstawowym.składzie, tylko co z tego. Po przejściu w wiek seniora gdzieś zaginęli w przestworzach :-)
Bardecki, Bogiňczuk IMP, Szuba, Zieliňski, Haj. Wszyscy oni zapowiadali się na dobrych riderów ale w seniorce sobie już nie poradzili.
Czasy kiedy ligę wygrywało się wychowankami już dawno minęły I nie wrócą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Eskilstuna Smederna

jak jestes z Wro to sie spytaj Drabika i Drozdza jakiego klubu sa wychowankami
mozesz tez zapytac Taia,jesli chodzi o polska lige

To że kręcili na początku kółka po torze na Olsztyńskiej nie oznacza że są wychowankami CKM.

dziwne bo Drabika widze rok w rok jak to robi na treningach
Drozdz zdawal w Opolu bo na tamten moment w czewie bylo minimum szesciu juniorow przed nim lapiacych sie do skladu(chociaz chetnie bym go zobaczyl za Ulamka w 2018)
szkolenie jest tu mocne caly czas,tylko nie kazdy dobrze zapowiadajacy sie 16-18latek dojedzie do konca wieku juniora,a czasem skazywani wczesniej na porazke odpalaja w starszym wieku
w kazdym razie nie mam watpliwosci,jak z Drobruckim np,kto jest wychowankiem z mojego miasta

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

A ty zdajesz sobie czlowieku ze chlopak ma 20 cm blache w udzie i kilka srob w kostce . Jedzie i tak bardzo dobrze jak na stan w ktorym sie znajduje . A to ze czasem zrobi mniej punktow nic nie szkodzi . I nikt nie ma o to pretensji .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.