Wątek dotyczący artykułu

ME 2017 w siatkówce. Fabian Drzyzga: Albo serwowaliśmy słabo albo psuliśmy. To przyczyna porażki

Reprezentacja Polski w barażu do ćwierćfinału mistrzostw Europy przegrała 0:3 ze Słowenią. - Tylko i wyłącznie nasza zagrywka zadecydowała o tej porażce - ocenił Fabian Drzyzga.

przeczytaj cały artykuł

Ace

Tylko i wyłącznie zagrywka? "Jestem zadowolony ze swojej gry"? Drzyzga chyba uczestniczył w innych mistrzostwach. Jak to jest, że Kaczmarek, chłopak do którego zastrzeżeń mieć nie można, sypie głowę popiołem i przeprasza, a zawodnik co do którego tych zastrzeżeń zebrałoby się mnóstwo jest tak bezkrytyczny i zadowolony z siebie. Mam nadzieję, że chłopak trochę ochłonie, chociaż to już któraś jego wypowiedź, w której stawia siebie w roli nieomylnego. A taką postawą trudno o rozwój, poprawę gry i refleksję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcela.maz

Kaczmarek skromny przeprasza chociaz nie ma za co. Fabian chyba po mistrzostwie świata uznal, ze jest swietnym rozgrywajacym, wszystko umie, dobrze rozgrywa.. Sodowka uderzyla i tyle..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.