Wątek dotyczący artykułu

Dania - Polska: Zimny prysznic na rozgrzane głowy. Katastrofa polskiej kadry

Cierpiał kontuzjowany Łukasz Piszczek, cierpiał Robert Lewandowski okładany przez duńskich obrońców, w Kopenhadze cierpiała cała Polska kadra. Drużyna Adama Nawałki przegrała z Danią 0:4, ale pozostała liderem eliminacyjnej grupy E.

przeczytaj cały artykuł

Ryszard Więckowski

Ja pierdyle, co Wy tak najeżdzacie, jak wygrywali wszystkie mecze to nosiliście ich na tacach, a teraz jeden przegrany to już Wam żle w Dupach !!!!! Mentalność Polaków ! Ja twierdzę,że mecz został odpuszczony !!!!! dla Dunczyków. Amen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tadeusz Ostrowski

Uwierz że ja narzekam nawet jak wygrywamy, ostatnie wygrane mecze wcale nie wyglądały dobrze w naszym wykonaniu. To lewy niejednokrotnie wywalczył dla nas zwycięstwo, odkąd gramy 4-5-1 zamiast 4-4-2 tej gry nie widać i do tego jeszcze faworyzowanie zawodników, mimo tego ze nie graja dobrze w lidze. To nie jest pierwszy taki mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Absolutnie. Ja czekałem, kiedy pęknie ten nadęty balon. Człowieku, ja pamiętam wspaniałe, waleczne i ambitne czasy Widzewa Łódż na przełomie lat 70-80-tych. Naszej kadry na Espania '82. Także daj se spokój. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
KamcioGKM

Ja nie czekam aż żaden balonik pęknie bo wiem że w końcu musiała przyjść porażka. Jeżeli jesteś zadowolony z porażki no to już twoja sprawa. Ja wiem że zaraz napiszesz że można przegrać ale po walce, owszem tej walki dziś brakowało masz rację, jednak nie trzeba cofać się do czasów Widzewa i roku 82. Już na Euro 2016 było widać walkę Polaków o wszystko, do końca. Dzisiaj tego zabrakło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Big Lebowski

Teoretycznie masz rację. Po długim czasie coś drgnęło. Jednak o medalach nasi panowie "piłkarzowie" nadal mogą tylko pomarzyć. Druga sprawa to, że jednak nie jestem zadowolony z porażki. Mój komentarz prawdopodobnie mylnie zinterpretowałeś. Nasza drużyna wczoraj nie podjęła walki, co w czasach przeze mnie wczoraj przypomnianych cechowało Polaków. Dlatego wysiliłem się na przypomnienie wyczynów Widzewa czy reprezentacji. Zaznaczam, ze nie chodzi mi stricte o sportowe umiejętności, a szczególnie o wolę zwycięstwa i ambicje. Tak było kiedyś i cieszę się niezmiernie, że byłem świadkiem sukcesów Polaków na światowych i europejskich salonach. To była inna mentalność ludzi, sportowców. Dziś tego nie widzę...
Ale rzecz jasna życzę Tobie, byś przeżył takie zjawiska. Może kiedyś? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ryszard Więckowski

Przecież to było widać gołym okiem,że mecz jest odpuszczony !! zobacz sobie pierwszą bramkę, Fabiański cofną rękę, spokojnie mógł to obronić. Zobaczycie w poniedziałej jaki sprawią Wpier..al Kazachom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.