Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski: Szwankowało wszystko

Bez walki, bez ambicji, bez pomysłu na grę. Tak zagraliśmy - Robert Lewandowski podsumował na chłodno wysoką porażkę reprezentacji Polski z Danią (0:4) w Kopenhadze.

przeczytaj cały artykuł


obiektywny...

Niema co narzekać na naszych chłopaków ,najwyraźniej mają jakiś zły czas.Z pewnością zabrakło ducha walki, to co było widać wczoraj ,to nie jest gra naszego zespołu. Na pewno do czegoś innego ,niż to co wczoraj pokazali ,a nawet konkretnie czego nie pokazali.Nasz zespół udowodnił już nieraz ,iż mam charyzmę i ducha walki. No cóż, na całym świecie każda drużna miewa gorszy czas ,nawet ta najlepsza.Po prostu ,może jest tak ,ze pasmo wygranych może trochę rozluźnić drużynę do tego stopnia ,że może troszkę lekceważyć przeciwnika , a to z całą pewnością jest błędem.Wczoraj było widać ospałość,apatyczność,brak zgrania,brak koncentracji itd...To nie był nasz zespół ,wielka szkoda i żal ,dostaliśmy wielkiego łupnia i przegraliśmy z kretesem.Ciężko powiedzieć co się stało , a może jest coś o czym nie wiemy...?Te 11 -cie osób na murawie boiska są i powinny być jak jeden organizm i naczynia połączone , a wczoraj najwyraźniej było widać rozczłonkowanie.
Konkluzja: głęboko wierze w to,iż Nasi Biało-Czerwoni Huzarzy szybko się zrehabilitują i pokażą to, na co ich stać , a stać ich na wiele.To właśnie Nim odżył w nas Duch Polskiego Futbolu, którego nie mieliśmy i nie widzieliśmy przez kilkadziesiąt lat.Dali nam nadzieję wiarę i siłę , i serce rosło w piersi oglądając mecze.Te wygrane ,to były bardzo ważne chwile,chwile,w których kręciła się łza szczęścia w oku każdego z nas jak sądzę.Chłopaki jesteście wielcy , nie odpuszczajcie ,jesteście wielcy,trzymamy z Was kciuki. Niech Bóg Wam błogosławi i daje Wam natchnienie do walki i wpaja w Was ducha bojowego,którego z pewnością utraciliście ostatnio.Szczęść Wam Boże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.