Wątek dotyczący artykułu

Maria Szarapowa odpowiedziała Karolinie Woźniackiej: Mogę grać nawet na parkingu

Maria Szarapowa w swoim stylu odpowiedziała Karolinie Woźniackiej. Dunka miała pretensje do organizatorów US Open 2017, że powracająca po dyskwalifikacji za stosowanie meldonium Rosjanka rozgrywa swoje mecze na głównej arenie, Arthur Ashe Stadium.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
żiżu

Lepiej być czeladniczką niż dopingowiczką. Sto razy wolę oglądać czeladniczkę Karolinę niż koksiarę z Rosji która jest uwikłana w brudne afery dopingowe i jeszcze jest wychwalana przez większość. A widzę że większość wpisów pochodzi właśnie od fanów Szarapowej którzy mają swoje 5 minut ale poczekamy na moment gdy na kort wróci Serena która pokaże gdzie jest miejsce meldoniary. Ciekawe czy tacy łaskawi będziecie dla Sary Errani która przecież też została złapana na dopingu i również zdobywała tytuły wielkoszlemowe (aczkolwiek w deblu). A wielu z was zle zinterpretowało wypowiedz Karo ona nie zaatakowała Szarapowej ona skrytykowała organizatorów za stawianie Rosjanki pod niebiosa, to że ustawiają jej mecze na głównym korcie ok kasa się liczy ale w moim odczuciu aspekt finansowy nie powinien być w ogóle brany pod uwagę a szczególności jeżeli dotyczy ten aspekt dopingu no błagam was przecież sami wiecie że doping to zło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

ty wolisz ogladac sto razy ale biletow nie kupiles na woźniaki :) jak kupisz bilet bedziesz mogl składac organizatorom zale ze na Ashu dali jąkąs tam dopingowiczke from Rasza a gwiazda przebijactwa gra na 5 :) a jak nie kupiles biletu to cicho siedz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
żiżu

Głupoty to ty piszesz, czepiasz się Karo i jej polskości ale umówmy się z Szarapowej też taka Rosjanka jak z koziej .... trąba, skoro od 7 roku życia mieszka w Stanach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sharapov

ale nie gada będąc w Stanach ze jest Amerykanką :) a dunka tak gada i ustami komentatorów: "karolina prosi aby mowic do niej woźniacka" ilez razy to slyszalem? niech spada do danii, nie da sie łapać dwoch srok za ogon, jak powie w duńskiej gazecie ze ona jest Polką to ją zlinczują i powiedza to wracaj do Polski oddaj hajs za wyszkolenie i wynocha :) dlatego tego nie zrobi i woli gadac do gazety o miejscu gdzie gra Maria a to ze przewalila swoj mecz to juz nikogo nie obchodzi bueyhehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
żiżu

Dla mnie nie ma nic złego w tym by mówić Karolina Wozniacka. To że nie gra dla Polski to nie jest jej wina tylko wina PZT.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Sharapov

a dla mnie jest, żadna z niej Polka i mnie to osobiście obraża, jeśli ona nie mając obywatelstwa jest Polką to czemu ja też jestem Polakiem a mam obywatelstwo to ja jestem lepszym Polakiem czy jak to mam rozumiec? ona na dwa fronty, dwie sroki za ogon, dwie matki doi, pokorne ciele dwie matki ssie i ona jest lepsza ode mnie czy jak/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
kaman

Drogi Sharapovie, czy na temat Twojego przyjaciela (nie)drogiego Baselinera jest nałożona jakaś cenzura? ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
żiżu

Nie rozumiem czemu cię to obraża ? Skoro rodzina Karoliny w większości mieszka w Polsce to ja nie widzę problemów by nie mówić o niej w polskiej wersji a nie zagranicznej. Nie jest to wina Karo że nie gra dla Polski, ona chciała bo gdyby nie chciała toby nie grała w juniorskich turniejach w Polsce, tylko rodzicom dzieci mieszkających w Polsce nie spodobało się to że takie Karolina czy Andżelika wyemigrowały stąd. A wielka szkoda że nikt się nie zainteresował Andżeliką i Karoliną. A sama Karolina nie ma zbyt wiele wspólnego z Danią tylko występuje pod duńską flagą, bo mieszka w Monte Carlo.

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

ona chciała bo gdyby nie chciała toby nie grała w juniorskich turniejach w Polsce

To zawodniczki z innych krajów mają bana na granie w Polsce? Ciekawa teza. :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Sharapov

hahaha to ze mieszka w Monte Carlo to nic nie znaczy, przy jej nazwisku widnieje DEN i gra dla tego kraju, wiekszosc tenisistow mieszka w 3 lokalizacjach: Monte Carlo, Floryda i Dubaj i cóż to za argument? jej rodzina moze mieszkac nawet w kosmosie nie interesuje mnie to, nie ma obywatelstwa polskiego i to jest dla mnie najważniejsze, niech nie opowiada głupot jak to kocha Polske bo krozystala z dunskich pieniedzy na rozwoj. Gada jak jej zawieje zeby nikogo nie urazic jak w Polsce to kooocham Polske jak w Danii to kocha Danie, lawirantka bezczelna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
iza77

oczywiście panie "szarapov", że Karolina ma Polskie obywatelstwo. Inaczej nie mogłaby grać w mistrzostwach Polski. Od PZT rodzice żądali , aby grały tylko zawodniczki , które "są na stałe zameldowane w Polsce".

| Odpowiedz
blokuj
żiżu

Gdyby miała korzystać z polskich to żadnej kariery by nie zrobiła, Agnieszce w dzieciństwie też nikt nie pomagał poza dziadkiem rzecz jasna który musiał sprzedawać obrazy by dziewczyna mogła się tenisowo rozwijać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Sharapov

ale jednak Radwańska co by tu nie mowic o niej a wiele mam do zarzucenia została w Polsce i nie uciekła :) dunka spakopwała manatki a teraz udaje ze ma dwie ojczyzny a gonić hołotę pod Kopenhagę po drugie wszyscy już znają historię o tym jak dziadek sprzedał słynną Damę z gronostajem aby wnuczka mogła przebijać piłkę. Obecnie to dzieło pędzla Leonardo można podziwiać w Muzeum Narodowym w Krakowie. Polecam się wybrać, dzieło robi wrażenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Komentarz usunięty
kaman

Drogi Sharapovie, co powiesz o swoim przyjacielu (nie)drogim Baselinerze? Czy to, że kibicuje on takiej Wieśniacki, nie popsuje Waszych przyjacielskich relacji? ^_- W ogóle to gdzie jest (nie)drogi Baseliner? Czy ktoś go widział? Boję się, że mógł sobie coś zrobić i mielibyśmy pierwszą tragedię na forum związaną z atakiem psychofaństwa.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

a to Errani az na 15 miechów została zbanowana? nie wiedzialem :) skoro porownujesz juz te sytuacje to wykaz sie precyzją, Sara wygrała szlema? moze wygrywala ale w deblu ale debel a singiel to jak maluch vs. porsche

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krótka piłka

Poczekaj chwilkę, jak wróci i będzie musiała się przedzierać przez kwale, bo żadnej karty, z wyjątkiem Internazionali BNL d'Italia, nie otrzyma. I przyjmie to z godnością, jak powiedziała.
btw. ale Saritę - finalistkę RG w singlu, to ty uszanuj...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sharapov

sorry ale nie wierze ze kogos bedzie interesowała Errani, jesli ciebie to kup bilet i pisz do wladz turnuejow zeby jej dawali karty itp, nie sadze ze obecnosc Errani gdziekolwiek spowoduje boom na bilety. Co mam ci wiecej napisac? nie każda moze byc Marią Szarapową, niezatapialna i nie do zatrzymania :)

| Odpowiedz
blokuj
krótka piłka

Masz rację, że wartość marketingowa Maszy jest niewycenialna. Tylko gdyby nie karty jej powrót trwałby dłużej, ale ile by zyskała w oczach kibiców tenisa - nie tylko swoich własnych? A tak mamy niekończącą się opowieść z prasowymi docinkami. Caro to Caro - zawsze dużo mówiła i nie zawsze dyplomatycznie, ale trzeba zrozumieć, że zrobiła to w emocjach po porażce (te pomeczowe konfy są dla zawodniczek koszmarne ... odpowiadać na pytania, kiedy chcesz już uciec do hotelu).
PS na YT jest cała jej wypowiedź i nie padła w Danii, ale dla duńskiego dziennikarza na konferencji po meczu z Makarową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Sharapov

ale czy karty jej pomogly? to czeladniczki zrobiły dym :) ile Maria z tych kart skorzystala badzmy szczerzy :) obecna us open karta jest najlepsza i najcenniejsza i da jej najwięcej korzysci a dymu o karty było od marca ile? no wlasnie

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Lovuś

A czy Sharapova wykazała się brakiem godności ??
Nawet powiedziała, że mogłaby zaczynac od 0, od startów juniorskich...

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

No właśnie - dziwią mnie wpisy osób, które opierają się na tym, że "Maria mogła grać w kwalifikacjach, była na to gotowa, ale dostała WC i już nie musiała". Dlaczego Maria nie dostała WC do Pragi? Do Den Bosch? Do New Haven? Bo o nie nie prosiła... Myślicie, że organizatorzy ot tak, bez jej prośby (w domyśle jej menadżera) dawali jej te karty? Ot tak sobie? Tak to nie działa. Jeśli by tak było, to każdy turniej chciałby ją mieć, bo ona jest magnesem. Ona jednak wybierała te największe turnieje...
I żeby nie było - nie mam nic do Marii i nie mam zdania w sprawie WC, ale uważam, że jej obrońcy też już się zapętlają momentami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Lovuś

Bo ma taką możliwość. A to nie ona decyduje czy dostaje WC czy nie...
Ale łatwiej najeżdżać na Sharapovą, niż na organizatorów danego turnieju.
Wróćmy więc do mojego wcześniejszego pytania, miała odmówić tych dzikich kart ??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
krótka piłka

Pytanie było: czy wykazała się brakiem godności? Teraz, czy miała odmówić przyjęcia kart, o które formalnie poprosiła? omg, ale logiki to tutaj brak :p
Lovuś, moja opinia nt "dzikich kart" do szlemów dla powracających po dopingu (pal licho do turniejów wta) jest jasna - Keine Karten!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Lovuś

Chodziło mi, o pytanie które zadałem wcześniej innemu userowi, które postanowiłem ponowić i zadać Tobie.
A na pytanie czy wykazała się brakiem godności nawet nie postanowiłaś odpowiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
krótka piłka

Nie chciałabym, żeby wynikła z tego kolejna forumowa g*burza :/
Odniosłam się do wypowiedzi Errani, że przyjmie z godnością, to co ją czeka w drodze do odbudowania rankingu. Jeśli dotrzyma słowa (a wierzę, że tak), to klasa. Co do Maszki - to wykazałaby się godnością, gdyby zdecydowała się grać w kwalifikacjach. To, że korzysta ze swojego statusu "ikony tenisa" i występuje o wildcards do głównych drabinek, to raczej honoru jej nie przynosi, ale też specjalnie niczego nie ujmuje. Niech się organizatorzy wstydzą. Nie wiem, czy wyjaśniłam wyraźnie - w każdym razie, szkoda, że Maria z takiej opcji wizerunkowej promocji nie skorzystała.

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Okej. Rozumiem twoje spojrzenie na tą sprawę.
Mamy 2 różne opinię, ale dziękuje, że przedstawiłaś mi swoją. ;)

| Odpowiedz
blokuj
omi

Powiedzieć tak sobie mogła, tyle że wszyscy z nią na czele doskonale wiedzieli, że tak by nie było i że za chwile posypią sie dzikie karty :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
żiżu

Nieważne na ile została zbanowana karę otrzymała i na pewno nie będzie tak częstowana WC jak Szarapowa. Włoszka w przeciwieństwie do Rosjanki będzie zaczynać od zera, jej ranking jest na tyle słaby że gdyby miała teraz wrócić musiałaby rywalizować w itfach.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

trudno, byle żebrak spod monopolowego też nie będzie Rokefelerem mimo ze bardzo by chcial. Errani to nie Szarapowa i jej obecnosc nigdzie nie powoduje boomu na bilety, ja sam kupilem bilet na Birma tylko dlatego ze miala byc tam Masza ale nie poleciałem a ona sie wycofała no i co? sama obecnosc Maszy gdzies powoduje wyprzedanie biletow i ciezko je zdobyc nie sadze zeby Errani miala taka sile przebicia, jesli ktos chce jej dac kartę to niech jej da, mnie to nie bedzie obchodzilo. Maria miala dluga kare bo jest Marią, gdyby była Errani to mialaby 4 miechow jak i ona :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
ACElina

Wierzysz w Sevastovą? Wg. mnie możliwe, że ugra seta, ale potem się posypie. To płaczka. Skończy się jak z Babos. Niby Łotyszka ma już doświadczenie w pokonywaniu gwiazdy WTA na AAS ale nie widzę tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ACElina

Szybko w dwóch setach jak rok temu z Muguruzą, albo Masza wygra. W trzech setach nie widzę wygrywającej Łotyszki. Rozsypie się. Jak będzie inaczej - posypię głowę popiołem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.