Wątek dotyczący artykułu

Jason Doyle na liście życzeń Get Well? Przemysław Termiński zabrał głos

Jacek Frątczak w przyszłym sezonie chce walczyć z Get Well o medal PGE Ekstraligi. W związku z tym konieczne są wzmocnienia. Jak tłumaczy Przemysław Termiński, właściciel klubu, każdy wchodzi w grę.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Big Lebowski

Dlaczego się czepiasz? Jeśli nawet waniajet od Niego piwskiem to góxno Cie to obchodzi. Robi chłop co chce, bo żyje jeszcze w wolnym kraju. O co Ci chodzi? Xebnięty jesteś? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

To długa historia. Z reguły mieliśmy z Wami starcie pod dworcem na piwie. Tam nas atakowaliście w latach 80-tych/90-tych. Był, może nadal jest taki bar. No i park obok. No i wiesz wszystko. Moja historia sięga stadionu i dziewcząt z Bydgoszczy. Ale nie czas i miejsce by tutaj o tym dyskutować. Po za tym z reguły jestem leniwy i nie chce mi się. Może kiedyś? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kreutz

Mam pewność , że kiedyś ( a wręcz jużni edługo ) isę spoktamy , wtedy napijemy się
jak ludzie . Ja osobiście zapraszam Cię do mojego domu i robię to oficjalnie . >>uj mi w oko jak będzie inaczej !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Big Lebowski

Musimy się spotkać. Będzie kiedyś okazja. Moim zdaniem najlepszy tor do ścigania to Tomkowy, bydgoski. Ale każdy ma swoje zdanie. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Anna Frąckowiak

Bydgoszcz i Gorzów? Będzie ciężko. Chodziło mi o to, że ściganie w Bydgoszczy i wyniki były super, ale niestety parę ładnych lat temu. Życzę Wam powrotu do doskonałej jazdy i stabilizacji finansowej, a nam wszystkim powrotu Tomka.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Wiesz jak to brzmi? Wczoraj byłeś fajnym kolesiem, ale dzisiaj postaraj się by być lepszym. Pamiętam, że byłeś zarąbisty ale dzisiaj sorry... He, he. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

No, no. Ale jesteś wrażliwa. Ja bym napisał byle nie o odejściu Tomka Golloba do Tarnowa, potem do Torunia o Gorzowie nie wspomnę. To był mój idol. Ale przecież Iver jest dzisiaj na topie... He, he. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Anna Frąckowiak

Dlatego wiesz o czym mówię. Doceniam takich właśnie zawodników i jak odchodzą, to jest mi ogromnie żal. Jak Tomek odchodził z Gorzowa, było tak samo. Mam nadzieję, że na koniec sezonu będę miała powody do radości. A Ty kibicuj dzielnie Polonii, wtedy nadejdą lepsze czasy dla Was. Pozdrawiam i miłej nocki życzę.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Chyba będę musiał kiedyś obrać znowu azymut na Hanysowo i zaxebać Ci prosto w łeb. Weź mnie nawet nie wqrwiaj koleś. Potem mi Ty zaxebiesz i będzie git. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Kreutz

Zapraszam Cię prosto do mojego domu , możesz u mnie zostać tak jak długo chcesz , wtedy dopiero poczujesz co to hanyska gościnność . Mam szczerą nadzieję , że właśnie tak się stanie !

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Fajny kolo jesteś. Wrzućmy się w obserwowanych i zbudujmy priv. Tam sobie pogadamy bez piexdolenia. Górnik Zabrze. Pamiętam GKS Jastrzębie.U nas na meczach barażowych cały TORBYD wył cyt"Do kopalni!" "Do kopalni"! Sam skakałem i zdzierałem gardło dla naszych hokeistów. Daliśmy Wam radę. Po latach Wy nam...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.