Wątek dotyczący artykułu

Polska - Kazachstan. Pan kapitan i reszta (oceny)

Pan kapitan i reszta - oto reprezentacja Polski w meczu z Kazachstanem. Wygraliśmy 3:0 i na szczęście to nie jazda figurowa, gdzie punkty przyznaje się za styl. Oto, jakie oceny dostali od nas nasi piłkarze.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

A tu się nie zgodzę, Zieliński wczoraj wyjątkowo irytował nieporadnością i niedokładnością. Do zdjęcia był gdzieś tak od przerwy. Tylko nie było kogo za niego wpuścić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nalo27

Był niedokładny ale jako jedyny nie bał się pójść w kiwkę, zagrać nawet jeden na trzech czym próbował robić przewagę.. Mnie irytował po raz kolejny Milik, ile setek trzeba mu wypracować żeby zaczął trafiać? A to ostatnie dośrodkowanie? Nie mam słów..

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

O Milika jestem spokojny. Potrzebuje trochę czasu do powrotu do formy, ale wierzę w niego. 23 lata, a już 70 bramek na najwyższych poziomach rozgrywkowych. Fajnie się znajduje pod polem karnym, kwestią czasu jest, kiedy zacznie takie sytuacje jak wczoraj, regularnie wykorzystywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jackblack5

nie wiem dlaczego o Milika jesteś spokojny... przed kontuzją robił to i teraz też robi....by strzelić jedną bramkę potrzebuje 10 ''setek''....i co z tego , że piłka go szuka skoro kibice dostają zawału na niewykorzystane okazje....dla mnie pilkarz-porażka...to już Teo jest lepszy

| Odpowiedz
blokuj
jackblack5

a druga sprawa ,że 652 minut, czyli blisko jedenaście godzin, trwała strzelecka niemoc Milika w reprezentacji Polski.Ostatnio strzelił w meczu otwarcia tych ME w 2016 z Irlandią......a potem tylko wkurzał i wczoraj też

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Czy w formie czy nie, Milik tej kadrze jest potrzebny. Jak nikt daje swobodę w grze Lewemu, a i sam "przynajmniej" postraszy. Takiego odciążenia zabrakło z Danią... No i mam nadzieję, że Krychowiak w miesiąc dojdzie do formy w WBA, bo brakuje nam przecinaka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
QT

Zieliński był tragiczny, dla mnie najgorszy na boisku i z Kazachstanem i z Danią, Grosicki chociaż podejmował jakieś próby, w większości nieudolne, ale był chociaż widoczny. Zieliński ma niestety brzydką manierę podawania piłki rywalom z czego nie raz poszła już niebezpieczna kontra pod naszą bramkę, musi się wyzbyć w swojej grze tego niechlujstwa.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.