Wątek dotyczący artykułu

Marek Bobakowski: Zostawcie Wilfredo Leona w spokoju. Nie nazywajcie go "farbowanym lisem"

Nowy reprezentant Polski ma więcej wspólnego z naszym krajem niż Obraniak, Perquis i Roger Guerreiro razem wzięci. Dlatego podważanie jego prawa do występów w naszej kadrze jest - delikatnie mówiąc - niesmaczne.

przeczytaj cały artykuł

Johnny Q

male sprostowanie
"farbowane lisy" to określenie smudy dla piłkarzy z kadry niemiec
przy powolaniach obraniaka perquisa i polanskiego te lisy przylgnely do nich
dla mnie leon bedzie "farbowanym lisem" nie widze nic zlego w tym okresleniu
jest troche smieszne troche prawdziwe
i mimo tego jestem na duze TAK dla leona

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Bobakowski

"Farbowane lisy" - w przypadku piłki nożnej - ma jednak negatywny wydźwięk. Oczywiście generalizuje. Tak, ja to odczuwam. Każdy ma swoje zdanie, które szanuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

A ja nie szanuję pana zdania... Po co ten artykuł? Żeby nabić klików? Walnąć w "farbowane lisy", ale pominąć że wśród nich był także Polański i Matuszczyk? Oni nie pasowali już do koncepcji? Dlaczego nie ma nic o koszykarzach, czy żużlowcach? Takimi artykułami wsadza się Leona na armatę, a Polaków jeszcze bardziej dzieli. Miałem pana za rzetelnego dziennikarza, a wyszedł pismak za żołdaki.
O tym czy Leon będzie grał w kadrze zadecyduje trener, a nie pan czy ludzie z forum. Na stadionach i tak wszyscy będą go dopingować..., a tu to tylko jakieś nikomu nie potrzebne, śmieszne agitacje... ŻAL!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.