Wątek dotyczący artykułu

Będzie baraż o Ekstraligę. Zdunek mówi, że nie drży przed Get Well Toruń

Zarówno Unia Tarnów, jak i Wybrzeże Gdańsk są zdeterminowani, by wywalczyć awans do Ekstraligi. - Chcemy wygrać finał, a jak się nie uda, to pojedziemy w barażu z Get Well. Nie bylibyśmy na straconej pozycji - mówi prezes Tadeusz Zdunek.

przeczytaj cały artykuł

47

Będzie numer jak Gdańsk wygra dwumecz z Tarnowem :))))
Podobna sytuacja może być w PLŻ2 - Rzesza już ma ciepło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlon

Gdy czytam wasze komentarze przez cały ten sezon, to aż momentami wam życzę, żeby Unia poległa w tym finale - mielibyście wreszcie trochę radości. Od kwietnia 90% Polski czeka na każde potknięcie Unii, swojego mesjasza widzieliście już w Lokomotivie ("Na Łotwie na pewno Tarnów dostanie"), deszczu ("Tarnów na takim torze nie pojedzie"), półfinałowym dwumeczu z Orłem Łódź. Czytam tego typu komentarze i myślę, że to będzie dla was strasznie frustrujące, jeśli Unia wygra finał i wróci po roku do Ekstraligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Forest

Chciec wygrac a chciec awansowac to dwie rozne sprawy. Awansowac teraz nie mozemy ze wzgledu na stadion, ale do niektorych to nie dociera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
jotefiks

A ja myślę, że przesadzasz i większość eligowych kibiców ma głęboko w doopie kto awansuje. Bijcie się w tym niceligowym grajdołku a kto wejdzie to mało istotne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
spajderdog

Wiekszosc niceligowych kibicow ma gleboko w doopie kto zostanie mistrzem bijcie sie tam w tym pegeotowatym grajdolku a kto zostanie mistrzem to kogo to wogole obchodzi ? przeciez ta liga to jest taka parodia ze szkoda gadac. Dzis nie wiadomo kto spadnie i co chwile jakies afery :D:D:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jotefiks

A ja mam w doopie co kibice z niceligi sobie myślą. Ja im nie wmawiam, że my się tym interesujemy. A tu czytam, że wszyscy źle życzą drużynie z Tarnowa.

| Odpowiedz
blokuj
Pawel GKS

Za to jak ja czytam wasze komentarze - kibiców z Tarnowa o tym jacy jesteście wspaniali to dochodzę do wniosku że właściwie to można było nie jeździć meczów bo i tak wy jesteście nadludźmi i wszystko wygracie. Wszystkich mieszacie z błotem. Od wszystkich uważacie się za lepszych, więc nie dźiwcie się że każdy czeka na wasze potknięcie i tego wam życzy.
Zaraz oczywiście pewnie mnie zakrzyczycie ale sport jest sportem i wszystko jest możliwe. Ktoś będzie miał słabszy dzień ktoś lepszy może pogoda nie dopasuje i nagle może się okazać że szanse się odwroca...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
staruszek

zgadzam się z tobą, kibice Tarnowa są tak strasznie butni, że mają resztę ligi za przeciętniaków i cały czas lamentują jak to wszyscy przeciwko nim.... i ich wielkim zawodnikom..
mam nadzieję że utrzecie im nosa ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
staruszek

Oczywiście że są też normalniejsi kibice w Tarnowie o czym już kiedyś pisałem, bo zdarzyło mi się z nimi siedzieć na krzesełkach i miło spędzać czas podczas meczu z Orłem. Dlatego też zaraz po meczu chyba jako pierwszy na tym portalu napisałem gratulacje dla Unii za wejście do finału, ale zaraz pojawiły się wpisy że to była formalność.
Jednak przez pryzmat tych gorszych postrzega się wszystkich i tak samo czynią z reguły wszyscy. Wystarczy poczytać komentarze wielu kibiców Unii Tarnów aby się o tym przekonać jak to inni = wszyscy - tu zależnie od kibiców przeciwnej drużyny są przeciw nim.
Ale na temat buty. Od samego początku sezonu rozgoryczeni spadkiem kibice Tarnowa pisali że tylko na chwilę zawitali do ligi niżej. Po pierwszej rundzie nie było dla nich już tutaj przeciwnika i kogokolwiek kto zatrzymałby ich do awansu. Kolejne mecze to właśnie przejawy tej arogancji i wyższości niektórych kibiców byłego e-ligowca. Oczywiście nie wszyscy kibice to wykazywali. Ale patrząc na PO i komentarze kibiców zauważyłem coraz większą niepewność w moc tej drużyny, co tylko potwierdzają niektóre wpisy kibiców, którzy aby odreagować atakują innych. Ale też są tacy co celowo i cynicznie podkręcają swoich kolegów pisząc nieprawdę i oczerniając innych. O personalnych wstawkach nie wspominam bo to poziom dna i chamstwa wyniesionego z domu.
Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat, ale wystarczy poczytać większość wpisów aby odnieść podobne wrażenie.

| Odpowiedz
blokuj
Łukasz UT

Gdzie masz też przejawy arogancji Tarnów do każdego rywala w podchodzi z szacunkiem i jedzie w pełnym składzie czy przyjeżdżał Orzeł czy Bydgoszcz nikogo nie lekceważymy,butę i arogancję to masz wpisach kibiców Staleczki z gorzowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Szlaką po oczach

Zdecyduj sie, bo post nizej piszesz ze masz nadzieje ze Włókniarz ma niby wygrać finał z Tarnowem( nie wiem dlaczego w sumie tak napisales, rozdwojenie jaźni czy taka znajomość tematu? ) a teraz zyczysz Gdanskowi wygranej. Igarnij sie staruszku, bo z lekka bredzisz.

| Odpowiedz
blokuj
staruszek

zarzucanie komuś że bredzi jest kolejnym przykładem na to o czym pisałem wcześniej,
niestety ten portal nie dał mi wprowadzić poprawki do tekstu, nie wiem dlaczego, co jakiś czas się tak blokuje,
oczywiście chodziło mi o Wybrzeże Gdańsk, myślę że ta drobna pomyłka pisarska nikogo nie zabolała jednak, bo z kontekstu wynikało o jaki klub mi chodzi...
choć chyba zabolała jednak......

| Odpowiedz
blokuj
staruszek

ty widzę jesteś nieomylny, no to gratki mistrzu...
a jak można pomylić? w taki sposób że wcześniej pisałem tekst o Włókniarzu właśnie... stąd pomyłka w tekście, niestety nie byłem w stanie tego edytować mimo mojej chęci....
ale po co ja się tłumaczę..... przecież i tak wszyscy wiedzą lepiej....

| Odpowiedz
blokuj
Szlaką po oczach

Omylny nie omylny, kazdy sie moze pomylic, ale jak ktos pisze ze Tarnow czeka final z Wlokniarzem w tym sezonie to sie rzuca w oczy. Moze reszta poprostu nie przeczytala Twojego wpisu...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.