Wątek dotyczący artykułu

Polski kibic pobity w Danii przestępcą

Wiadomo, kim jest polski kibic brutalnie pobity przez policję w Danii. Okazuje się, że to człowiek z przeszłością kryminalną, powiązany ze środowiskiem neonazistów.

przeczytaj cały artykuł

Ziksi

Czy te fakty dają upoważnienie do katowania kibica, który jedzie na mecz z dziewczyną, zaproszony przez kolegę z Danii, z biletami, nieawanturujacego się?
Za grzechy z przeszłości odpowiedział przecież!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

Tak jest, takie osoby powinny być napiętnowane do końca swych dni - tak jak zbrodniarze wojenni nie powinni widzieć światła dziennego tak samo osoby popierające zbrodnicze ideologie powinny być traktowane tak samo, aby uniknąć ponownego powstania nazizmu z martwych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

Sa dwie opcje. Pierwsza jest taka, ze nie szanujesz inteligencji innych kibicow czytajacych posty. Druga jest taka, ze jestes skonczonym kretynem uwazajac, ze bandyta napadajacy na policjanta to nieawanturujacy sie kibic, ktory przwiozl dziewczyne na mecz ufundowany przez kolege. Ogarnij sie i napisz cos sensownego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Ziksi

Bandyci siedzą w więzieniach ;) czy filmy pokazuja jego napaść na policjanta?! Razem z dziewczyną napadł na uzbrojonych policjantów :) i to ja jestem kretynem ;) ogarnij się ;)
Byłeś kiedyś na meczu wyjazdowym? widziałeś zachowanie policji?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
GreatDeath

Siedzą w więzieniach i z nich wychodzą, bo durne prawo nie przewiduje za nazizm dożywocia. Nie martw się, niedługo tam wróci - osobnik tego typu nie siedzi na wolności dłużej niż kilka lat. Oby tylko nie pobił Twojego dziecka, brata, nie zgwałcił Twojej matki czy dziewczyny, bo tacy ludzie nie mają granic moralnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
KamcioGKM

nie wiem do konca jak było ale nie rozumiem jak możesz bronić typa ktory ma tatuaż Adolfa Hitlera - największego wroga Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Ziksi

To nic nie znaczy, poznałbyś człowieka inaczej byś pisał.

Organizował festyny dla dzieci i wspierał młodzież z Sopotu. Ma swoje skrajne poglądy, ale nie zaszczepiał ich u młodszych.

Warto dodać, iż w jego wieku nie atakuje się z kobietą u boku, nie tylko policjantów w obcym kraju, ale kogokolwiek ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KamcioGKM

To nie jest Polak. To jest zdrajca, który z Polską ma tylko tyle wspólnego, że na nią pluje.
Taki typ nie zasługuje na miano Polaka, nawet nie zasługuje na miano małpy czy robaka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
mnich Przemysław

Jest to chore.
Jednak chciałbym zaznaczyć, że wiele osob paraduje w koszulkach z zbrodniarzem jakim byl Che Guevara.
Ich też zatem należy izolować od społeczeństwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
KamGKM

Ci co noszą koszulki komunistycznych morderców jak Che Guevara zasługują jedynie na śmieciarkę po śmierci podobnie jak ci co noszą swastyki. Tylko nie broń tego typa takimi argumentacjami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Jak można nie rozróżniać, napaści milicyjnej od postępowania umysłowego popaprańca. Takie rzeczy załatwia się w ciemnej bramie, radiowozie... Zaraz się dowiemy, że gdy osłaniał się przedramieniem, to krzyczał"patrz na mojego Hitlera".
To że jest złym człowiekiem to jedno, a to że milicjant też jest zły to drugie...
Każdy odpowiada za swoje czyny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Fazik

mozna,jak sie ma mozg sprany...dla niektorych tylko prawica,lub tylko lewica ma racje,zalezy kto robil "pranie" :( swoja droga prawo tez jest porabane,ze za pobicie klient dostaje mniej niz za buchniecie "masla"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
lancet1

Czytalem Twoje posty pod innym artykulem dotyczacym tego zdarzenia. Rozbawiles mnie do lez gdy broniac bandyte napadajacego na policjanta napisales, ze tez (cytuje z pamieci) zostales ,,zle,, potraktowany oczywiscie tak jak on byles niewinny :-) Jestem kibicem i jezdzilem na mecze Falubazu gdy jeszcze pewnie Twoja mama nie wiedzial, ze bedzie kiedys sraluchowi wymieniala pieluchy. Mialem swoje za uszami i nie bylo to smieszne odpalanie rac na stadionie bo nikt tego nie zabranial. Wiec wiem co mowie. Jesli historia ,,zycia,, opisanej gadziny jest prawdziwa to dunski policjant mogl mu rozruszac pala klepki pod deklem. Wiec nie ma co sie oburzac tylko nalezy wyslac podziekowania dunskiej policji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Czyli jesteś starym dziadygą, który uzurpuje sobie prawo do jedynej prawdy, obrażając przy tym mnie?
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie i zamiast szukać wspomnianego filmiku zacząłeś drążyć historię moich wpisów.
Sam używasz słowa "jeśli", więc nie masz pewności, że opisana "historia życia" jest prawdziwa, ale samo pobicie już popierasz?
Skoro masz tyle za uszami, to o tym opowiedz, jak kiedyś policja cię pobije to dostarczymy im dowody, że mieli do tego prawo.
Ani polska, ani żadna inna antyterrorka świata nie traktuje gorszych zwyrodnialców (a mają pewność co zrobili) kiedy wpadają im do domów.
Jak miałem 12 lat dostałem pałami za to, że AZS obrzucał kamieniami tramwaj z kibicami Rakowa wracającego z meczu. Tamtych nie potrafili złapać, więc wpieprzyli nam za prowokowanie... Lali każdego z szalikiem... No ale ty z całym gremium tutaj zebranym, byś stwierdził, że zasłużyliśmy, no tyle już się słyszało o kibicach Rakowa...
Zacznijcie rozróżniać, że jak ktoś pisze o przekroczeniu uprawnień przez milicję nie jest jednoznaczne z bronieniem "historii życia" tego umysłowego planktonu...
Śmiej się dalej :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
lancet1

Hm, dla Ciebie pewnie jestem dziadyga. Coz, takie zycie. Co do filmiku to juz pewnie ogladales i oczywiscie tak jak o tym naziscie mowila siostrzyczka podobnie uwazasz, ze to delikatny czlowiek nieslusznie skrzywdzony... Coz masz prawo tak myslec. Nie pochlebiaj sobie. Nie drazylem Twojej historii. pamietam co napisales pod pierwszym artykulem w tym temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Czyli nie znając mnie, wyciągnąłeś jedno zdanie z rozmowy z przyjaciółmi z forum i pod zmienionym tematem oceniasz mnie? Brawo!
Ot! Zachodnie standardy...
Co do filmiku, to nie chodziło o to czy jest, ale o to, że nie ma go w artykule, bo napisać, że gdzieś jest, to niepoważne traktowanie czytelnika...
Co do oceny pobitego i policjanta odsyłam do postów niżej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.