Wątek dotyczący artykułu

Skin, który czyścił miasto z punków. Chuligan nawrócony dla córki. Kim jest kibic pobity w Kopenhadze?

Skin, neonazista i na pewno kiedyś bandyta. Chuligan, który dla córki miał skończyć z walkami. Na jaw wychodzą kolejne fakty o pobitym w Danii kibicu z Sopotu.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
ello12

no cóż tak tylko skomlą hejtowe niunie PO linii POległej ;), czym się różni punk od powiedzmy byłego skina? to że jeden walczy o honor, nawet w dziwnych okolicznościach, ma zapewne większe poglądy patriotyczne etc. etc nawet jak nie zgadzamy się z jego pojęciem o walce o niego, zresztą faszystowskie bojówki to margines kibiców, a drugi brudny, bezideowy, walczący o draga, psa, kota, ciemniejszego gwałciciela utopista i infantylny osobnik mający wy je bane na wszystko punk anarchol który kibolsko dymi podczas wszelkich szczytów np. gospodarczych nie wiedząc nawet o co w nich chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cox 21

Jesteś zwykłym kretynem pajacu. To po pierwsze. Po drugie. Skąd znasz jego preferencje wyborcze (o ile je w ogóle posiada). Po trzecie leżącego i najprawdopodobniej nieprzytomnego człowieka kimkolwiek by nie był się nie bije

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.