Wątek dotyczący artykułu

Skin, który czyścił miasto z punków. Chuligan nawrócony dla córki. Kim jest kibic pobity w Kopenhadze?

Skin, neonazista i na pewno kiedyś bandyta. Chuligan, który dla córki miał skończyć z walkami. Na jaw wychodzą kolejne fakty o pobitym w Danii kibicu z Sopotu.

przeczytaj cały artykuł

Pawel Palicki

Nie wiem dlaczego wywlekacie sceny z życia człowieka który brutalnie został pobity przez DUŃSKICH BANDYTÓW W MUNDURACH!!!!Co to ma do rzeczy co robił ze swoim życiem zanim został skatowany??????Po co pisanie bredni o tym że ktoś ma inny zapis??? PROSZĘ to POKAZAĆ a potem o tym pisać!!!!To nie pierwszy taki przypadek..... Kiedyś HISZPAŃSCY BANDYCI w MUNDURACH pobili kibiców Śląska za to że podobno ktoś któregoś oblał wodą...Nie szanują nas na zachodzie i to samo trzeba stosować w stosunku do nich bo inaczej będziemy traktowani jak ludzie 2 kategorii w UNII ANGELI MERKEL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Janusz Wąs

W sumie gdybym był policjantem i zobaczył gościa wydziaranego w swastyki i z Adolfem na ramieniu, to na pewno bym się z nim nie cackał i na pewno potraktowałbym go ostrzej niż przypadkowego Janusza z wąsami. Jest typ ludzi z którymi się nie dyskutuje i do których dochodzi tylko argument siły, w tym wypadku uznano, że siła musi być jak największa i tyle, co tu więcej drążyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
zzz

Eeech, typowa lewacka "ekumena miłości";). Nie jest przypadkiem, ze lewaki są kontynuatorami partii zwanej NSDAP czy tam KPZR/PZPR...Zmienili tylko "szyld" . No cóż, jako ze nie mam ochoty na extra "zakładanie" konta na FB, czy płacić extra za to ze mogę BEZPŁATNIE wyrazić moją opinię, muszę się liczyć z tym, ze to będzie mój ostatni wpis w tym miesiącu. (wp.de niezarejestrowanym "użytkownikom" daje limit 10 wpisów miesięcznie !. Pominę milczeniem tzw. "plusowanie" czy "minusowanie" kogokolwiek;). Zadedykuje wam lewaki taki "mały wpis". Odbierzcie sobie to jak chcecie. "PRECZ Z DYKTATURA DEMOKRACJI" . Bowiem "wyznajecie jedna religie". NAJWAŻNIEJSZĄ JEST MOJA "MOJSZOSC" ;). CZYLI LEWACKA "RACJA"....ps. Uprzedzam. Nie jestem katolikiem, tak ze w razie czego nie do mnie w "temacie ekumeny":). ps. bije zakład, ze dla niektórym tutaj "sierp i młot" czy "czerwona gwiazda z towarzyszem Che w tle" nie budzi jakichkolwiek skojarzeń czy refleksji...By nie było. Jestem TUTAJ na SF od samego początku, czyli od 2003/2004 (dokl. daty nie pamiętam). To były czasy, jeszcze przed przejęciem tego forum przez wp.de...Moglem sobie pisać tyle moich (subiektywnych) opinii , ile chciałem... "The Times They Are a-Changin'"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|11)
blokuj
xman2200

Bardzo dobrze lać takich bandziorów. Używasz słowa człowiek w stosunku do tego osobnika który sam nigdy nie okazał człowieczeństwa innym tylko dla tego że nie podzielali jego faszystowskich poglądów wyglądali inaczej słuchali innej muzyki byli innej karnacji skóry czy wiary. Nie współczuje takiemu... (i tutaj sobie wipipkaj)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Pawel Palicki

Wąchocki!!!!Rodzina tego gościa powinna cię teraz pociągnąć do odpowiedzialności karnej za publiczne nawoływanie do skatowania człowieka....To że ktoś napisał artykuł i wyszczególnił w nim pikantne sceny z jego życia, to nie znaczy że to jest PRAWDA!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Pawel Palicki

Do Janusz Wąs!!!Dobrze że nie biją za WĄSY bo wybiliby ci resztę rozumu jaki posiadasz...Chcesz tłuc ludzi za tatuaże????Teraz widać jak gotuje się w twoich żyłach krew ZOMOWCA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Janusz Wąs

Uspokój się, w czasie wojny, czy nawet tuż po wojnie, za takie tatuaże dostałby kulkę w łeb, więc niech nie płacze, mała lekcja życia na wyjeździe na pewno mu się przyda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Pawel Palicki

WĄS w czasie wojny nie zabijali za tatuaże tylko za czyny jakich dopuścili się SS-mani na terenach Polski-Europy i świata ale co taki osobnik jak ty może o tym wiedzieć....Uważaj żebyś za swoje poglądy nie dostał na ulicy po mordzie, bo będziesz miał lekcje życia która na bank ci się przyda...Ciekawe kim jesteś że tak bronisz BANDYTÓW w MUNDURACH zamiast swojego rodaka....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
jaet

Ty się człowieku dobrze czujesz? Gość, który sobie tatuuje Hitlera czy jakieś sentencje SS ma z Polską i polskością mniej wspólnego niż Cyrulik Syberyjski. A ty masz jeszcze czelność powoływać się w tych okolicznościach na kwestie narodowe i nazywać tego robaka "rodakiem"? Może twoim, bo moim na pewno nie. Żadne faszystowskie ścierwo nie zasługuje na taki luksus... Dla mnie taki Wilfredo Leon jest w tych okolicznościach dwa razy bardziej biało-czerwony niż neonazista Śledziu z Sopotu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Bogota

Na tym filmiku

ok 2 min. w tle widać jak swoje poglądy wciela w życie, zaczepia, potem ręce w górę i zabiera się do walki. Duńska policja niepotrzebnie lała leżącego, ale tam widocznie nie lubią jak się do nich podskakuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bogota

Za jaki tatuaż? Widzę jak przyjmuje bokserską pozycję w stosunku do policjantów i zaczyna machać rękoma. Policjanci przyjęli wyzwanie i przystąpili do bójki, którą nasz bohater przegrał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
jaet

Koleś ty masz chyba jakąś nazistowską bladź na oczach i stąd ten problem w ocenie prostej historii. Pojechał sobie naziolek na kibolską wycieczkę, zaczął brykać i dostał nauczkę. Jak widać, policjantowi przy bliższym oglądzie delikwenta nerwy puściły, ale bądźmy szczerzy - kilkadziesiąt lat temu dostałby na ulicy każdego polskiego miasta za taką manifestację swoich miłostek zupełnie inna lekcję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
PiKey

A wiesz chłopcze dlaczego nas nie szanują na zachodzie Europy? Bo niestety jesteśmy jedną z nacji, która najczęściej popełnia tam przestępstwa (kradzieże, rozboje, itp.). W Niemczech nasi "rodacy" plasują się pod względem popełnianych przestępstw na drugim miejscu zaraz po Turkach. I takie śmiecie jak ten bandzior bardzo mocno na taką opinię pracują. Dlatego nie żal mi delikwenta. Niech tam go sprawiedliwie osądzą i jeśli zasłużył zapuszkują na czas jakiś. Może mu się dzięki temu we łbie lepiej poukłada. Chociaż wątpię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.