Wątek dotyczący artykułu

Skin, który czyścił miasto z punków. Chuligan nawrócony dla córki. Kim jest kibic pobity w Kopenhadze?

Skin, neonazista i na pewno kiedyś bandyta. Chuligan, który dla córki miał skończyć z walkami. Na jaw wychodzą kolejne fakty o pobitym w Danii kibicu z Sopotu.

przeczytaj cały artykuł


Z oddali

Niezły orzeł z kolegi, jak nic niewinny jak Święta Panienka. Pewnie jak ja bym dostał takie manto, to bym umarł. Ten poprzyjmuje przez parę dni leki przeciwbólowe i wróci w glorii chwały ostatniego białego Polaka, niesłusznie obitego przez agresywnych "Dunów" bohatera gimnazjalistów, co to rodzice dają im telefon z dostępem do intenetu za 500+, bo inaczej strasznie wkur.... Przez to nasze polskie prawne rozdwojenie jaźni, bandytę myli się z ofiarą a pilnującego porządku z oprawcą. Szkoda, że tylko w Stanach dyskusje z policją kończą się tak, jak na publikowanych w internecie filmach i poza afroamerykanami na socjalu, nikt nie widzi w tym nic dziwnego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Z oddali

Pawle. Poluzuj łaskawie gumę w rajtuzach i opuść je nieco, bo zdaje się, masz je pod szyją. Szkoły pokończyłem, zanim zdarzyło się gimnazjum, więc w jednej ławce jak widzisz, siedzieć nie mogliśmy. Taki z niego Kibic, jak z koziej d... termoregulator. Chyba, że się nawrócił, w co wierzyć może tylko ktoś, kto jest w stanie w prosty sposób połączyć duńską, szwedzką czy jakąkolwiek inną policję z gestapo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.