Wątek dotyczący artykułu

Jest nagranie, na którym widać walkę Polaka z duńską policją

Duńskie media opublikowały nagranie, na którym widać starcia Polaków z tamtejszą policją przed meczem obu reprezentacji w Kopenhadze. Na wideo dostrzec można Grzegorza H., który później został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

przeczytaj cały artykuł

Pawel Palicki

Czyli to znaczy że DUŃSKIE GESTAPO w MUNDURACH ma prawo zatłuc na ulicy człowieka bo ten wdał się w przepychanki z ważnym biletem na mecz?????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaz0n

No coś Ty? ;-) Prawdziwi Polacy-patrioci, z wytatuowanym Hitlerem, maja tylko przepychanki, oczywiście wynikające z policyjnych, a nie, przepraszam, gestapowskich, prowokacji. Na pewno nikogo nie kopał- może po prostu się gimnastykował, albo chciał noga policjanta podrapac?

Nie wiadomo czy smiać się czy płakać- rząd się o takiego parcha upomina, idioci się nawet na pomoc dla niego w necie zrzucali. Kryminaliści wykazali się znowu piękną solidarnością.
Mam jedynie nadzieję że bandzior odsiedzi swoje w Polsce, a nie w wygodnym duńskim pierdlu, chociaż cholera wie czy jak wróci do Polski to nie czeka go od tych pajaców uniewinnienie i odznaczenie państwowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pawel Palicki

Jaz0n jesteś głupszy niż ustawa przewiduje!!!Żaden bandyta w mundurze niema prawa leżącego skutego człowieka skatować, no chyba że stosuje GESTAPOWSKIE METODY i czuje się na swojej ziemi BEZKARNY!!!Mam nadzieję że POLSKI AMBASADOR wytoczy proces tej DUŃSKIEJ BANDZIE W MUNDURACH!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
jaz0n

Podobnie jak żaden bandyta nie ma prawa atakować policjanta. Dlaczego tylko jedna strona ma się pilnować?
A twoja opinia na temat mojej inteligencji naprawdę mi wisi- podobnie jak los tego fana Hitlera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Paweł Zieliński

W kłótni zawsze musi być ten mądrzejszy. Policja nie może się zniżać do poziomu chuligaństwa bo w tedy tak na prawdę niczym od nich się nie różni. Funkcja wymaga aby świecić przykładem, a tutaj widzimy coś zupełnie odwrotnego. Zatrzymanie OK. Katowanie naganne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
jaz0n

Rozumiem co masz na myśli, ale nie do końca się zgadzam. Przez takie właśnie podejście bandyci czuja się bezkarni, bo wyrok w zawiasach lub grzywna najwyraźniej nie robią na takich wrażenia, a moga atakować policjantów wszelkimi dostępnymi środkami, wiedząc że jeżeli im się nie uda to ryzykuja najwyzej że poleżą w kajdankach z ryjem w glebie, a policja ma się z nimi obchodzić jak z jajeczkiem, bo oni nagle mają swoje prawa. No cóż- mnie los bandyty nie martwi. A policjant niech dostanie naganę :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Pawel Palicki

Z niego taki bandyta jak z ciebie komisarz ludowy...Nie widziałem jeszcze w żadnym państwie takiego prawa żeby można było katować ludzi za przekonania a tym bardziej za tatuaż...To co zrobiła ta duńska policyjna banda nadaje się na pokazowy EUROPEJSKI PROCES!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Komentarz usunięty
jaz0n

Czytałeś jego życiorys, czy za długie wyrazy były? Widziałeś film na którym widac jak atakuje policjanta, czy może oczka zamknąłes bo nie pasował do twojej wizji świata? Pocieszny jesteś...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
cristof

czy w momecie zajscia policja wiedziala jaka on ma przeszlosc? patrz realnie na sprawe; kim byl "wyszlo" po kilku dniach; fakt jest ze "chlop" lezal skuty na ziemi i go palowali - czy w tym momencie policjant dunski wiedzial z kim my do czynienia? nie! pokazal tylko swoje zezwierzecenie! walil na oslep jak robilo to kiedys zomo;

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
jaz0n

Ogólnie jestem w stanie uwierzyć że koleś z taka przeszłością zachowywał się w sposób który skłonił policjanta do uznania że jest bardziej niebezpieczny niż pozostali, i powinien zarobić jeszcze kilka razy pałą na wszelki wypadek. Czy tak było- nie wiem, nie było mnie tam. Niemniej nie mam zamiaru się nad nim litować- biorąc pod uwagę życiorys tego typa, to jest to raczej akt sprawiedliwości dziejowej, a jak mam do wyboru usprawiedliwiać zezwierzęcenie neonazistowskiego bandziora albo zezwierzęcenie policjanta zaatakowanego przez wspomnianego bandytę, to wolę opcję numer dwa- tak po prostu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
cristof

nie odpowiadasz na zasadnicze pytanie: CZY POLICJA DUNSKA PODCZAS INTERWENCJI WIEDZIALA Z KIM MA DO CZYNIENIA??? znali jego przeszlosc? mnie nie chodzi oto czy sie litujesz czy nie, mnie chodzi o ich - policjantow zachowanie!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Pawel Palicki

Widać że taki jak ty bierze pod uwagę przeszłość a nie fakty w który mundurowa banda skatowała człowieka...Dla was lewaków ważna jest przeszłość oraz tatuaże na ciele, bo według tego przypinacie łatkę człowiekowi tak naprawdę nie znając go....Żal mi takich ludzi ja ty czy też Kalina, bo w życiu zamiast prawdą posługujecie się lewacka propagandą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Kazimierz Klimek

trzeba tepic chuliganerie - przestan podpierac sie mitycznymi lewakami, ktorych nie znasz i na oczy nie widziales
pamietaj, ze obecnie prawacy reprezentuja poziom malpy z nozem i ciagna Polske w dol - nie wiem jak jestes inteligentny, ale jak bys dotarl do lewackich pism na przyklad Krytyka Polityczna to bys siadl z wrazenia i pomyslal: nasi ministrowie i pani premier to debile, czemu nie mamy w rzadzie ludzi madrych ?
tak, Radio Maryja, TV Trwam i ruskie polskojezyczne prawackie mendia utrzymuja was w niewiedzy, karmia was sredniowieczem i strachem. Czlowiek wolny nie musi zyc w strachu i wierzyc w balamutne pierd..y

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Robson2017

coś Ci się chyba pomyliło - przeszłość to non stop wałkuje PIS szukając haka na każdego kto ich nie popiera... od niezawisłych sędziów zaczynając, poprzez polityków a na Wałęsie innych legendach kończąc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
jaz0n

Hipokryzja do kwadratu. Tacy jak ty dają innym po ryju za naszywkę z tęczą, czy przekreśloną swastyką, ale już tatuaż z Hitlerem to w żadnym razie nie jest powód do przypinania komuś łatki :-) To juz nawet śmieszne nie jest. Wiesz, taka tolerancja o ktorą się własnie upominasz jest wybitnie 'lewacka', ale co ja ci będę tłumaczył, jak ci już od dawna mozg jedynie na autopilocie działa.
Bez odbioru- szkoda mojego czasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.