Wątek dotyczący artykułu

Dwie zmiany w składzie Ostrovii! Będzie debiut

W piątek odbędzie się trzecie podejście do rewanżowego meczu półfinału 2. Ligi Żużlowej, pomiędzy Speed Car Motorem a TŻ Ostrovią. Przez to że spotkania nie udało się rozegrać w czwartek, ostrowianie zmuszeni są dokonać dwóch zmian w składzie.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Obawiam się że Eliis i Jeppesen zrobią połowę tych punktów co zrobiliby Masters i Hansen , choć nie można nikogo lekceważyć.
Fajnie by było aby Ostrovia dobiła do 40pkt , bo Gniezno tego nie zrobi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BATS

Tak tak w zasadniczej nie mielismy wyjsc z 30 bylo 46:44 :P
aa pozniej u nas mieliscie wygrac lajtowo - w 15 biegu wyszliscie z 30.
Wiec pisz tak dalej to bardzo dobrze dla nas wrozy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Mecz jest meczowi nie równy skoro Gniezno rozbiło Lublin w Gnieznie a i dobrze pojechało w Lublinie w zasadniczej , równie dobrze może być na odwrót ;)
To jest zbyt piękne (dla Gniezna) aby było prawdziwe powtórzyć to z zasadniczej.
... Ale szczerze to ja chciałbym baraż z Rzeszowem , bo jestem pewien zwycięstwa.

| Odpowiedz
blokuj
MOTOR

Też uważam, że trudniej będzie dziś z Ostrovią niż w ew. finale ze Startem. Ten Jeppesen największa zagadka:)

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

:D
Ciekaw jestem przez jaki pryzmat patrzysz obstawiając wygrana Lublina w barażu.
Juniorzy, przewaga Rzeszowa.
Obcokrajowcy podobnie; Morris, Porsing, Allen/Riss. O Polakach tez należy wspomnieć. Lampart i od baraży Grajczonek.
Jeżeli myślisz ze pomoże cos jazda Łełka czy Ciapka to popatrz jak punktowali na naszym torze jeżdżąc w drużynie gości.
Tak, to tylko sport ale Twoja pewność co do wygranej stała sie dla mnie zbyt śmieszna by to ominąć.

| Odpowiedz
blokuj
AveMotor

Morris Porsing Allen vs Pedersen Lambert Smoliński , jak obcokrajowcy Rzeszowa są lepsi to ja już nie mam pytań , można wierzyć w swoją drużyna , ale bez przesady.
Zapewniam cię że jeśli któryś z prezesów jakiejkolwiek polskiej ligi żużlowej gdyby miał do wyboru trójkę z Rzeszowa a trójkę z Lublina , żaden by nie wybrał rzeszowskich.Twoim zdaniem pewnie W.Lampart jest lepszy od O.Bobera , każdy może mieć swoją opinię , mam nadzieje że do tego barażu dojdzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rzeszów1

Wytłumacz to kolegom z Lublina.
Ja im zle nie życzę. Wręcz przeciwnie. Niech awansują z pierwszego miejsca.
Dzisiaj bede podglądał Lublin i kolegów Ciapka i Łełka.

| Odpowiedz
blokuj
BATS

Tylko jest taki problem kolego
W barazu 2ligowiec moze wystawic tylko 2 obcokrajowcow.
Wiec zalomnij o trojce Pedersen, Lambert,Smolinski.
Porowmywales obcokrajowcow Rzeszowa i swoich.
Tylko ze Rzeszow wystawia 3 obco
a wy jedynie Pedersena i Lamberta a za Smolinskiego Burza ;)

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

Słabo. Gdyby nie Łełek i Oskar to byłoby słabiutko.
Darek Śledź i Jacek Zoółkowski do końca modlili sie o wynik ktory był pewny.
Na dzisiaj przestań mi porównywać Pedersena, Bjarne do zawodników z Rzeszowa. Tło. Metr mułu i wodorostów.
Patryk Dolny i Kamil Brzozowski postrachem na torze przy Zygmuntowskiej. Daj spokój. Życzę awansu z pierwszego miejsca. Inaczej szkoda tych kibiców.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Grajczonek nie pojedzie w tym sezonie jako Polak bo nie mozna zmienic licencji w trakcie sezonu. Zostaje Szymko. Lambert i Pedersen to poziom mniej wiecej Porsinga, waszego najlepszego obco. Lampart lepszy od wszystkich naszych, moze poza Lambertem. Wiktor tez nie prezentuje wyzszego poziomu od Bobera. Moim zdaniem szanse wyrownane ale mysle i mam taka nadzieje ze spotkacie sie z Gnieznem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Needer

Nasi obco są lepsi od Waszych jeśli bierzemy pod uwagę, że Grajczonek będzie na polskiej licencji, w takiej sytuacji Wy macie lepszych Polaków, a juniorka na równi. Oczywiście to moja opinia :)

| Odpowiedz
blokuj
PoloniaWielka

Chcą was wydymać. Ostrovia się jednak nie zmienia. A wczoraj naprawdę były tak trudne warunki? Czy tylko Ostrów płakał? Pytam bo nie wiem. Życzę Motorowi wygrania II ligi. Wtedy zaliczę sporo wyjazdów w następnym sezonie (o ile nie dostanę innego rozkazu): Gniezno, Ostrów, Rawicz, Poznań. Wszędzie niemal blisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rzeszów1

B. Pedersen...
Nie chce mi sie nawet tego komentować. Poziom II ligi a pierwszej to jednak różnica. Fajnie patrzeć na kibiców bo zasługują na conajmniej pierwsza ligę ale trochę rozsądku. Taki Allen wjeżdża i leje wszystkich zawodników Lublina.
Łełek w Rzeszowie bez startów zrobi 9 w 6 biegach. Wygrajcie pierwsza ligę i bedzie najlepiej. Inaczej czarno to widze. Powtórzę. Szkoda kibiców i włożonej kasy.
Wiara w swoją drużynę to jedno. Fakty to juz inna sprawa. Pamiętaj ze tak Lublin jsk Rzeszów lubi przyczepnie. Dzisiaj ten tor dawał możliwości a mimo to oprócz Łełka nikt sie nie odważył pojechać przy bandzie. Szkoda Jelenia. Niestety leżał i zwijał sie z bólu po upadku. Wynik byłby bezpieczniejszy bo jeden defekt Łełka lub Oskara i byłoby po awansie.
Tak, brak Smoły lub Lamberta. Działacze wiedzieli ze terminy kolidują z GP lub liga w UK. Tak samo na baraże. Tylko ze to nie problem bankrutów z Rzeszowa. Na chwile obecna to wygrywają u siebie i na wyjezdzie z Motorem.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Allen lepszy nawet od Lamberta? Odwaznie. Tym bardziej ze nawet nie otarl sie o kadre. Widocznie marne pojecie maja brytole o swoich zawodnikach.

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

Przerażasz mnie..
Próbujesz tutaj napisać cos a znowu wpadka. Wpierw odnośnie obywatelstwa i startów jako Polak w przypadku Grajczonka.
Teraz Allena podpinasz pod kadrę Anglii..
Allen jest Australijczykiem...
Marne masz pojęcie o żużlu.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

No to tym bardziej. Skoro nie ma startu do Mastersa czy Kurtza to co to za napieracz? Dla porownania Smola jezdzi w GP i SEC a Lambert swietnie sobie radzi w IMSJ. Poprosze o konkretne argumenty na temat wyzszosci Allena.

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

Kto Ci powiedział ze nie ma startu do wspomnianych zawodników? Ty? Twoja wiedzę juz poznałem na temat żużla i jest znikoma. Australijczycy maja swoją specyficzna mentalność i tam często jest tak jak w przypadku Doyla czy Watta ze na ten wyższy poziom wskakują mając około 30 lat.
Obejrzałeś kilka zawodów w tym sezonie z udziałem swoich zawodników i robisz z nich gwiazdy na podstawie rywalizacji z zawodnikami takimi jak Dolny czy Brzozowski. Nic im nie ujmuje ale to nadal poziom 2 ligi. Pedersen to dziadek, wczoraj w najważniejszym momencie meczu nie udźwignął ciężaru. Jedyne co zrobił to pomógł trochę Miesiacowi w ostatnim biegu.
Dobrze napisałeś,Smolinski jeździ w GP i SEC, jeździł tez Harris.. nigdy to nie był i nie bedzie zawodnik na e-ligę.
Co do Lamberta to materiał na żużlowca a to ze zaczął jeździć w Polsce to tylko plus dla niego.
Argumenty otrzymasz na torze w barażu bo pewnie do niego dojdzie. Wtedy zrozumiesz.
Jeszcze raz Ci napisze. Życzę Wam bezpośredniego awansu bo jest głód na żużel w Waszym mieście i organizacyjnie udało sie to u Was dograć mimo kiepskiej infrastruktury.

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

Następny...
Czytaj ze zrozumieniem. Wszystkich zawodników Motoru na chwile obecna.
Do E-ligi to mu jeszcze trochę brakuje. To zdecydowanie wyższy poziom niż wczorajsze zawody.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Smieszny jestes. Naprawde. Dostaliscie w palnik od Krakowa od takich gwiazd jak Rasmus Jensen, N.b. Jacobsen, Vissing, Koza a drwisz z Dolnego i Brzozowskiego. My wczoraj jechalismy bez Jeleniewskiego i Lamberta. Teraz wstaw ich zamiast Kuciapy i Burzy.

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

Z tego co pamietam, bonus trafił na konto Rzeszowa.
Ten Koza na chwile obecna jest lepszy od każdego zawodnika z Lublina.
Z koniem sie kopał nie będziesz bo masz słaba wiedzę. Udowodniłeś to niżej.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

O takich no name'ach jak Allen czy Riss niestety mala. Do tej pory pyrkali sobie gdzies na peryferiach powaznego speedwaya. Swiadczy o tym chocby fakt ze przed sezonem nikt ich nie chcial. Brakuje ci szacunku do zawodnikow jezdzacych w II lidze. Moim zdaniem roznica w poziomach jeszcze nigdy nie byla tak mala.

| Odpowiedz
blokuj
Rzeszów1

Mam szacunek i uważam ze jest wielu ciekawych zawodników w drugiej lidze.
Tutaj kolejna gafa w Twoim wykonaniu. Allen miał podpisany kontrakt w ROW Rybnik. Został wypożyczony do Rzeszowa.
Riss to mistrz świata na długich torach. Po powrocie do żużla byłego mechanika Darcy Warda, przeszedł do jego teamu i starają sie by chłopak jeździł jak najwiecej. 3-4 zawody w tygodniu to na początek dobra sprawa.
Moze nie robił po 10 pkt ale jak ma debiut prezentował sie bardzo dobrze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.