Wątek dotyczący artykułu

Sądne dni przed Lotosem Treflem Gdańsk. Klub stoi nad przepaścią

Grupa Lotos wycofała się ze wspierania siatkarskiego klubu z Gdańska. To fatalna wiadomość dla działaczy Lotosu Trefla Gdańsk, którzy walczą o przetrwanie klubu.

przeczytaj cały artykuł


KANAP

Lotos jak chciał wycofać się z sponsorowania siatkówki to powinien zapowiedzieć to rok przed odejściem, dać dużo czasu na znalezienie nowego sponsora. Teraz to państwową spółkę stawia w bardzo złym świetle. Tak się nie robi. Jak było gdy odchodził Efector z Kielc, wiadomo było o tym od dawna. Wiadomo kto obstawia stanowiska w państwowych spółkach i jakie ugrupowanie za to odpowiada. Mogą zniszczyć klub, a na pewno osłabić polską siatkówkę i tak nie najlepiej funkcjonującą .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ace

Dokładnie tak. Lotos musiał dawać jakieś zapewnienia klubowi, chwilę przed wakacjami czytałam wypowiedź prezesa klubu, że podpisanie nowej umowy do tylko kwestia czasu. A tu na 3 tygodnie przed startem ligi główny sponsor się wycofuje. Tak się nie robi.
Byłby to duży cios dla ligi, gdyby Trefl się wycofał. Duże miasto, bardzo fajna hala i sporo kibiców na meczach. Trzymam kciuki, żeby znaleźli jakieś wyjście z tego kryzysu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.