Wątek dotyczący artykułu

Jacek Magiera: Marnujemy czas na utarczki słowne

Konflikt właścicielski, zamrożone wejściówki - atmosfera wokół Legii Warszawa znów jest gorąca. To nie pomaga drużynie. - Marnujemy czas na utarczki słowne - mówi Jacek Magiera, szkoleniowiec warszawskiego zespołu.

przeczytaj cały artykuł


ed64

Magiera jak by miał za grosz honoru i ambicji to już dawno podał by się do dymisji po klęsce w z Azerami i przegranych meczach w lidze.Magiera jest wyrażnie nie douczonym trenerem z ubogim warsztatem nie udane transfery bez wiedzy i kompentencji. Takich cudotwórców jak Magiera mieliśmy więcej Smuda Fornalik Urban Nowak Skorza Tarasiewicz a okazali się za słabi nawet na 2 ligi zagraniczne.Wybór Magiery przez Mioduskiego to strzał w kolano zmarnowany czas i stracone duże pieniądze Legia wymaga dużych zmian łącznie z trenerem trzymanie tego trenera to kolejny zmarnowany czas i pieniądze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
horst sz.

Akurat jeśli chodzi o pieniądze to Magiera nie jest problemem - porównać chociażby z Hasim. Ponadto on trenuje takich zawodników jakich ma a tutaj - przez politykę Mioduskiego - pełny dramat. To Mioduski strzelił sobie w kolano zakładając, że tym mizernym składem gdzieś zajdzie - chciał wycisnąć max. kasy przy minimalnych nakładach - tak się nie da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.