Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2018 kobiet: trener Krowicki ogłosił skład Polek na dwa mecze eliminacyjne. Powrót Karoliny Kudłacz-Gloc

Trener Leszek Krowicki ogłosił skład biało-czerwonej reprezentacji na dwa mecze kwalifikacyjne mistrzostw Europy 2018. Do kadry, po długiej nieobecności spowodowanej urlopem macierzyńskim, wraca Karolina Kudłacz-Gloc.

przeczytaj cały artykuł

pietro78

Wybory L. Krowickiego raczej po mojej myśli . Liczę, że trener nie zapomniał już o Galińskiej,( która robi wszystko aby grać i mam nadzieję, że tak też będzie w BVB) oraz o Oli Zimny,która gra w norweskim Storhamar Håndball u boku Heidi Loke w obronie. Dla mnie Ola Zimny z każdym tygodniem spędzonym w Norwegii robi ogromne postępy.
Jedyną wybranką która w kadrze mnie nie przekonuje to Grzyb (35l.) no ale są równi i równiejsi ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Galińska i Zimny są w kadrze B, podobnie jak Balsam, Nocuń i Zych. Bundesliga rusza dopiero w ten weekend, więc coś więcej o aktualnej dyspozycji Emilii będzie można powiedzieć dopiero za jakiś czas.
Grzyb póki co jest w kadrze, bo zbyt wielkiego wyboru na jej pozycji nie mamy - Kowalska i Pasternak oczekują rozwiązania, Gadzina dopiero co wyleczyła kontuzję (na razie jest wśród rezerwowych kadry B), a Nocuń chyba nie do końca wykorzystała szansę daną jej w ostatnich miesiącach, przynajmniej sądząc z jej dorobku bramkowego na turnieju w Japonii (to nie może być jedyne kryterium oceny, ale 1 bramka w 4 meczach to, delikatnie mówiąc, niezbyt powalający wynik).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.