Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: sensacja w Piotrkowie wisiała w powietrzu. Azoty wygrały po karnych

Rzuty karne zdecydowały o wygranej Azotów Puławy w Piotrkowie. Zespół Dmytro Zinchuka zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę faworytowi i był bliski sprawienia niespodzianki.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

Trzeba przyznać że wczoraj Piotrkowianin zagrał bardzo dobry mecz, nie wspominam o naszych bo jak na taki zespół to wymaga się więcej ile bramek wczoraj wpadło nam przez środek przez Grzelaka zamiast wpuscic Kasprzaka kolejny kołowy kosztem Grzelaka siedzi na ławce rezerowych kurw** mac ja już tego nie rozumiem. Osobna historia to sędziowie, tak ujowego gwizdania dawno nie widziałem DRAMAT. Panowie brać się do roboty bo z taką grą to nas Kwidzyn i Zabrze klepną na miękko a co mówić o walce z Wisłą o Kielcach to nawet nie ma co wspominać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

To Kasprzak grzal ławę a Grzelak grał???myślałem że jakaś kontuzja. Szok . widzę że Waszkiewicz to kolejna marionetka która robi to co ktoś inny powie...szkoda...najgorsze jak ehf znowu nam przepadnie. Wyznacznikiem będzie mecz z Plockiem jak nic nie zagrają to trzeba szukać szybko nowego trenera z jajami. A jeszcze mam pytanko co się dzieje z naszą arcy gwiazda Piotrem Maslowskim??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emeryt45

Masłowski chodził sobie po cywilnemu po sali albo i gdzie indziej, bo co miał robić jak trener nie dopuścił go nawet by siedział na ławie z Titowem i Kasprzakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
emeryt45

wszystko wszystkim ale znowu zganiać na sędziów jak się samemu licho grało a może jest za dużo zawodników, Piotrkowianin by dwóch z chęcią przyjął do siebie wtedy nie trzeba by było dogrywki szczęśliwie dla Puław wygranych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.