Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże - Unia: Rewanż pokaże, czy osiem punktów to dużo, czy mało (komentarze)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Grupę Azoty Unię Tarnów 40:32, jednak taki rezultat nie stawia drużyny znad morza w roli faworyta dwumeczu. Mirosław Kowalik długo walczył, by na to spotkanie przygotować bardziej przyczepny tor.

przeczytaj cały artykuł

omen

Chyba za Ljunga bo mam wrazenie ze w Gdansku cos kombinowal. Chyba mu dobrze w Unii i chetnie by zostal na przyszly rok....w 1 lidze. Oby ktorys z naszych co moga sie nie lapac na e lige co nie wykombinowali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz UT

Ogólnie pojechaliśmy dzisiaj dno wstyd chyba zawodnicy ekstraligi nie chcą,Mroczka od play-off nic nie jedzie jak nie awansujemy to skład praktycznie będzie cały do wymiany bo i po co taka droga ekipa w 1 lidze.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staruszek

Michelsen nie pojedzie raczej, bo po tym jak go odstawiono na boczny tor pomimo wysokiej biegopunktówki podczas sezonu nie przypuszczam żeby miał ochotę, a do tego byłby to dość ryzykowny zabieg właśnie z tego powodu.
Tak jak przewidywałem i napisałem po zgłoszeniu składów, wygrał Gdańsk i pewnie Fajfer przywiózłby ciutkę więcej punktów niż jadący za niego junior.
Niektórzy kibice Unii tak jak ostatnio piszą, że rewanż to formalność, ale ja nie lekceważyłbym tak bardzo przeciwnika. Dzisiaj w e-lipie widać było, że atut własnego toru nie pomógł ani Falubazowi ani Stali...... Teraz Unia musi gonić .... a to jest presja. Finał to troszkę inne zawody jak te w sezonie.....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.