Wątek dotyczący artykułu

Będzie ekspresowa rehabilitacja Fajfera. Kowalik nie wyobraża sobie jazdy bez niego

Przez brak Oskara Fajfera, Zdunek Wybrzeże nie miało możliwości wypracowania sobie większej zaliczki przed rewanżem w Tarnowie - skończyło się na 40:32. Mirosław Kowalik wierzy, że jeden z liderów zespołu szybko wróci do pełni sił.

przeczytaj cały artykuł

Łukasz UT

Jaskółki może wczoraj olały ten mecz bo fajnie jest w 1 lidze kasa na czas to po co się mają pchać zawodnicy do ekstraligi jak praktycznie żaden z nich się na tą klasę rozgrywkową nie nadaje bo jak Gomólski czy Bech nas klepie to z czym do ludzi,o dziwo wczoraj nikt z Tarnowa nie pojechał dobrze,według mnie te 8 punktów będzie ciężko odrobić wygrać z Gdańskiem wygramy ale nie damy rady,trzeba pamiętać że są taktyczne które Gdańsk będzie robił do 15 biegu będzie walka ,sami zawodnicy Jaskółek sobie wszystko skomplikowali jak mówię może im to na rękę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szlaką po oczach

Ja juz od paru lat powtarzam, ze nie ma po co sie pchac do Elipy. Ambicje trzeba schowac do kieszeni a myslec o przyszlosci tarnowskiego zuzla. Poki co nie ma kim jechac w Elipie, po drugie mamy kilku swojakow, ktorzy z powodzenieniem jezdza w innych klubach Nice. Posciagac ich do Tarnowa a trybuny same sie zapełnia no i po trzecie na Elipe Jaskołcze Gniazdo to ruiny, na Nice jest w porzadku. Poczekac az wladza w Tarnowie sie zmieni, wybudowac stadion na miare mozliwosci i wtedy mozna zastanawiac sie nad awansem. Obserwujac bacznie rozgrywki w Nice w tym sezonie, mozna.stwierdzic, ze jest ciekawiej za pieniadze 70% mniejsze niz w Elipie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz UT

Wkurza mnie że wczoraj nasi zawodnicy przeszli koło meczu,a jeśli chodzi o ekstraligę to nie ma kogo kupić dostawać baty i po to wchodzić to mija się z celem,na dodatek nie mamy stadionu miasto ma wyrypane na klub nie pomagają,lepsza 1 liga i spokojny byt i jazda wychowankami takie moje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Szlaką po oczach

Dokladnie. Zuzel to nie tylko Elipa. Trzeba tez popatrzec z punktu kibica...Lublin, Rzeszow, Rybnik, Krakow , Lodz 5 na 7 meczy wyjazdowych dla przecietnego kibica w zasiegu finansowym i czasowym. No chyba ze spadnie Torun ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Łukasz UT

Dajmy na to że awansujemy i co dalej kim jechać już widzę jak ludzie będą chodzić jak będzie prawie w każdym meczu w palnik,może dla tego nasi tak pojechali w Gdańsku bo jakoś mi ciężko uwierzyć że nagle wszyscy zapomnieli punktować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Szlaką po oczach

Wiemy ze Kolodziej nie wroci teraz z Leszna, wiemy , ze mimo oficjalnych zapewnien ze strony Stepniewskiego o licencji warunkowej i prezydenta Tarnowa ze dolozy wszelkich staran o remont stadionu istnieje duze prawdopodobienstwo ze licencji nie bedzie. Zawodnicy tez raczej sie nie kwapia ze zmiana klubow. Ci co teraz sa w Unii nadaja sie na mocna druga linie. Potrzeba dwoch mocnych rajderow,a na nich widoku nie ma. Bo ani Lindgren, ani Hancock pewnosci zadnej nie daja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.