Wątek dotyczący artykułu

Pół okrążenia to zbyt wiele dla juniora Polonii. Władysław Gollob ma go dość

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas VI rundy Nice Cup w Bydgoszczy. Patryk Sitarek zanotował defekt na ostatnim okrążeniu, ale nie pobiegł do mety po jeden punkt. Jego zachowanie dziwi tym bardziej, że ta zdobycz mogła dać awans do półfinału.

przeczytaj cały artykuł


Hans Gollob

Prawda o Patryku jest taka, że w ogóle się nie rozwija od lat. Nie podejmuje walki, fatalnie wygląda jego sylwetka na motorze. Jeździ sztywno i asekuracyjnie. Bardzo słaby zawodnik. Nie mylić z żużlowcem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dr_rose

Niejaki Sitarek juz byl zawodnikiem jak Gollob przejmowal klub. Wiec wyszkolony to on byl tyle ze zamiast trenowac jak sie nalezy to ze Stalkowskim jakies wojenki prowadzili z klubem. Stalkowski jak sie wywracal dalej tak robi co zawody. Natomiast Sitarek kompletnie sie nie rozwija wrecz sie cofa. Do tego takie podejscie wiec marny koniec za rok moze dwa. Pewnie taki Rawicz czy Oplole go sobie zabierze na zapchanie miejsca na juniorce. Choc watpie aby zaplacili odstepne Wladkowi za takie beztalencie. Troche zimnej glowy i obiektywne spojrzenie na wszystko. Myslenie nie boli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.