Wątek dotyczący artykułu

Start - Motor: Zmiana układu par w drużynie gości (składy)

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:15 HAWA Start Gniezno podejmie Speed Car Motor Lublin w rewanżowym spotkaniu finałowym 2. ligi żużlowej. Poznaliśmy już składy obu ekip na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Żużla od dzieciaka

W niedzielę zwycięstwo i awans Gniezna,i nawet żebyście się posrali-Lublin nie ma szans w tym meczu ze Startem ! Zapewne co niektórzy zrobią kupę jak zobaczą wynik ! Możecie sobie mnie minusować-mam to w pompie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Ach jak ja kocham sport za sprowadzanie takich gości jak ty na ziemię. Wygrajcie sobie nawet 49:41, proszę uprzejmie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Serio?? Trafiłem w najgorszy wynik jaki możemy zanotować a mimo to się cieszyć? Dobrze, że suma punktów to 90- wg ciebie pewnie też przypadkiem. Zgadnij dlaczego nie napisałem, że może być nawet 50-40. A ciepło będzie miał każdy kibic- i Lublina i Gniezna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.