Wątek dotyczący artykułu

Czekamy na komunikat. Odjęcie 5 punktów drużynie ROW-u jest przesądzone

Panel dyscyplinarny przy POLADA zawiesił Grigorija Łagutę na dwa lata. Ekstraliga Żużlowa już szykuje komunikat, w którym poinformuje o skasowaniu wszystkich punktów zdobytych przez Rosjanina od momentu dopingowej wpadki. Ta miała miejsca 11 czerwca.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
copernicaninowianin

Jeśli polecimy to w sportowej walce. Rozumiesz, co to słowo oznacza? My przez cały sezon jeździliśmy fair, bez zawodników-koksiarzy, przygotowując idealną nawierzchnię do ścigania. I tak też pojedziemy w barażu. Jeśli okażemy się sportowo gorsi od Gdańska czy Tarnowa, to trudno. Jakoś trzeba będzie to przeżyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
MoronHunter

I tak ta cała afera powinna być postrzegana. Śmieszą mnie te zarzuty stawiane Toruniowi, że byliśmy najsłabsi sportowo i utrzymamy się przy zielonym mebelku. Po pierwsze jaka jest w tym wina Torunia, że Rybnik jechał sezon z koksiarzem w składzie i jeszcze bronił uparcie z góry przegranej sprawy? Pod drugie dywagowałbym z tym najsłabsi sportowo. Takich okoliczności w jakich Toruń potracił punkty (i to seryjnie) nie pamiętam. Po trzecie w dwumeczu z ROWem byliśmy lepsi i w ogóle nie powinno być tej dyskusji, ale niestety Lindgren na dzień dobry skasował nam zawodnika mogącego zadecydować o zwycięstwie w Rybniku.
Wiem, że 80% społeczności widziałoby Toruń w I lidze, ale jeśli się tam znajdziemy, to właśnie sportowo - po przegranym barażu. A jeśli nie, to w przyszłym sezonie znów na pewno będzie po kilka artykułów dziennie na SF o nas, jeśli nie z powodu wyników sportowych, to już Pan Jacek i Pan Właściciel o to zadbają :) Gorszego sezonu niż ten nie będzie, limit niesprzyjających okoliczności musiał się już wyczerpać na najbliższych 10 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.