Wątek dotyczący artykułu

Start - Motor: Zmiana układu par w drużynie gości (składy)

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:15 HAWA Start Gniezno podejmie Speed Car Motor Lublin w rewanżowym spotkaniu finałowym 2. ligi żużlowej. Poznaliśmy już składy obu ekip na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

lamotte picquet

Co znowu zgłosisz ? Ja też mogę ci bana załatwić, tylko powiedz. To że śmiejesz się z dennych żartów typu Lublin to Ukraina już wiem. To, że zażartować z Gniezna oznacza że wpadasz wściekłość też już wiem. Masz podwójne standardy. Twój wybór. Jeśli syfy to całe twoje życie to zgłoś mój post.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartollo

Kibicow ma najlepszych. Nie dosc ze srednia frekwencja powyzej 7 tys, to ekipa wyjazdowa najwieksza w II a moze i w I lidze. Kibicowsko was niszczymy, wiec sie nie osmieszaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic Żużla od dzieciaka

Chwilowo tylko. Nie podniecaj się. Jak wrócą dobre czasy,to Gniezno będzie rządzić w liczbie kibiców,tak jak było kiedyś. Pod względem samego stadionu,to wasz-naszemu nie dorównuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
lamotte picquet

Kolejna bzdura ! Jakie chwilowo ? Od początku sezonu laluniu jest nas więcej na trybunach. Dobre czasy ? Już je mieliście w e-lipie i wiadomo jak się skończyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kibic Żużla od dzieciaka

Spokojnie kociaku,tamte czasy wrócą bo Gniezno żyje żużlem ! A co do Wrocławia,to ja stamtąd pochodzę,i większość mojej rodziny tam mieszka. Coś zle wykombinowałaś z tym fetyszem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kibic Żużla od dzieciaka

To tylko przejściowe,zresztą w zeszłym roku w ogóle nie było żużla bo gamonie z poprzedniego zarządu do tego doprowadzili. Przeczuwam już w najbliższą niedzielę,bardzo wysoką frekwencję.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Zobaczymy tą frekwencję... a nie, nie zobaczymy, bo Start ma w kasie STOP i żebra o hajs od kogo się da. My tu gadu, gadu a na wyspach Lambert wozi za sobą Kasprzaka, Harrisa i zobaczymy kogo tam jeszcze zgoli.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Bo to jest tylko 2 liga moze nawet lepiej ze trzeba bedzie odrobic te 10 punktow bo przynajmniej beda jakies emocje przynajmniej na poczatku meczu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
krynston

Jasne, oczywiście. I klub na pewno się cieszy, że w ogóle ktoś chodzi. Skoro to "tylko" druga liga to co się tak emocjonujecie?

| Odpowiedz
blokuj
lamotte picquet

Znowu się błaźnisz. Przypomnij mi który klub ma najwyższą frekwencję w 2 lidze ? Podpowiedź, że nie jest to Gniezno. Aaa sorunia ty nie wiesz, że to Motor, inaczej nie pisałbyś głupot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
lamotte picquet

Spoko radzę sobie, skoro tak się wymieniamy grzecznosciami w materii kosmetycznej to zamówiłem ci maść na ból du....y. Podaj adres gdzie wysłać. Od niedzieli będziesz jej ostro używał. Hue hue.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
мυreĸ

Nie wiecie kto zamówił cała skrzynke szampana PICOLO truskawkowego z gniezna?Dziwne do nowego roku jeszcze kilka miesiecy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.