Wątek dotyczący artykułu

Prezes Włókniarza spadł z księżyca? Wyjaśnił o co chodzi mu z Miedzińskim i Kasprzakiem

W częstochowskich mediach Michał Świącik wymienił nazwiska kilku polskich zawodników, którymi byłby zainteresowany. Wśród nich kontrowersyjne dla kibiców Włókniarza postaci Adriana Miedzińskiego i Krzysztofa Kasprzaka.

przeczytaj cały artykuł

Se7en

Hehe w 2015 podczas turnieju faktycznie zrobił rundę honorową i dostał gwizdy wiec pokazał środkowy palec do kibiców. nie wiem co wy widzieliście

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kreutz

A czy to nie przypadkiem u Was kibice rzucali kubkami z piwem i innymi przedmiotami w zawodników i trenerów innych drużyn?
Może się mylę ale tak mi sie wydaje.
A jeśli się nie mylę to ja osobiście wolałbym zobaczyć środkowy palec niż żeby ktoś we mnie rzucał butelką czy kubkiem z piwem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Ależ nie mylisz się. Wszedzie sa czarne owce. Natomiast minimum szacunku dla zawodnika robiącego runde honorowa na zawodach o pietruche w roku, w którym za przekręty klub ma bana na lige by sie przydało..jak myslisz? I jeszcze gość z duma o tym opowiada;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Se7en

Runda honorowa byla prowokacja :) gdy wyjezdzal do biegu to dostawal gwizdy wiec jak zrobil trojke na koniec zawodów to zrobil runde na jednym kole dostal wgizdy to pokazal palec. Wiec nie wiem skad oni wymyslimi ze bili mu brawo a on pozdrawial. Chyba ze te słowa to sarkazm;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.