Wątek dotyczący artykułu

Prezes Włókniarza spadł z księżyca? Wyjaśnił o co chodzi mu z Miedzińskim i Kasprzakiem

W częstochowskich mediach Michał Świącik wymienił nazwiska kilku polskich zawodników, którymi byłby zainteresowany. Wśród nich kontrowersyjne dla kibiców Włókniarza postaci Adriana Miedzińskiego i Krzysztofa Kasprzaka.

przeczytaj cały artykuł

CzenstochoviA

Tak sobie myślę, że prezes robi sobie jaja wymieniając wspomnianych wyżej zawodników oraz tych z jednego z ostatnich newsów (np. Kudriaszowa). Prawdziwie pożądanych nazwisk Świącik nie wymienia. Mam nadzieję, że tak jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SirQaz

Nawet w nowym wywiadzie dla radia fon prezes mowi ze jak Madsen nie podpisze bo pojedzie u nas ktoś lepszy ze ścisłego światowego topu i ze sa dogadani jeszcze z kimś ale narazie to tajemnica.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SirQaz

Powiedział ze uzgodnili warunki, podali sobie ręce a za kilka dni Madsen zmienił zdanie. Świącik powiedział w wywiadzie "tak sie nie robi" i teraz czeka. Albo Madsen zgodzi sie na to co ustalili albo papa

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

Prawidłowo. Jak ktoś leci sobie w kulki, to należy postawić mu granice.
Ostatnio pisałeś, że "Woffinden jest już u nas". Biorąc pod uwagę to, co napisałeś teraz, robi się tak ciekawie, że ten tego. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
SirQaz

Nie bierz na poważnie moich wpisów które sa krótkie i raczej prowokacyjne. Lubię potrollowac taka moja słabość :) nic nie wiem tak na prawdę o Woffindenie. Podobno jest na liście życzeń ale czy to realna opcja? Tego nie wiem.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Donio my mieliśmy w połowie rozgrywek zbankrutować Twoim zdaniem wiec nie wygłupiaj sie. Albo Madsen albo ktoś z top 10 i to oficjalnie prezes zapowiedział.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.