Wątek dotyczący artykułu

Wielkie nazwiska na zapleczu Superligi. Karuzela transferowa grupy B I ligi

Mariusz Jurasik i Maciej Ścigaj to tylko niektóre ze znanych nazwisk, obecnych na pierwszoligowych parkietach. Przyjrzyjmy się bliżej transferom dokonanym przez zespoły z grupy B. A działo się sporo.

przeczytaj cały artykuł


miki

Jeszcze 3 lata temu nie do pomyślenia było żeby kluby superligi zrezygnowały z zatrudniania takich nazwisk jak Kubisztal, Miszka, Ścigaj, czy Sobut. Jak widać LZ spowodowała, że kluby wolą zaryzykować stawiając na młodzież niż inwestować środki w zawodników z przeszłością, którzy nie prezentuja juz tego poziomu co kiedyś, ale mają uznane nazwiska. Na pewno będzie to z korzyścią dla polskiej piłki ręcznej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Raczej zaoszczędzić - spadków nie ma, a młodzi wezmą mniej niż ci starsi ze znanymi nazwiskami. A jak "odpalą" to jeszcze lepiej. A jeżeli w grę wchodzą wychowankowie to i oszczędności jeszcze większe. Ale fakt polska piłka ręczna powinna skorzystać - im więcej młodych tym większa szansa, że któryś "błyśnie". Co zresztą pomału widać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.