Wątek dotyczący artykułu

Eksperci podzieleni w sprawie odjęcia punktów ROW-u. Rybniczanie i tak nie muszą spaść?

ROW stracił trzy punkty po wpadce dopingowej Grigorija Łaguty i spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Michał Kugler ma wątpliwości, czy kara dla klubu jest adekwatna, a Sławomir Kryjom twierdzi, że rybniczanie i tak mogą zostać w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł


omen666

O ile dobrze pamiętam w siatkówce było takie rozwiązanie że coś tam trzeba było wygrać i się nie spadało.Później powiększano ligę i taki np AZS Częstochowa bujał na końcu tabeli aż w końcu coś zmieniono,przegrał baraże z Zawierciem i spadł.Teraz nowa hala na 8 tyś kibiców będzie służyła do rozgrywek w 2 lidze co będzie skutkowało kosztami dla miasta i pustymi trybunami..Wychodzi na to że w żużlu jest podobnie,liczy się kasa,wszyscy mają z czego dobrze żyć i zabawa trwa na całego,tyle że na koszt budżetu miast i kibiców.Jak Łódź będzie miał stadion,to zrobi się 10 drużyn w ekstra cyrku i będzie super.Dojdzie jeszcze do tego że na żużlu będą jeździć do emerytury.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarioR

Dlatego trzeba ligę w przyszłości powiększyć i na wzór NBA zamknąć. Nie ma spadków , awansów, walczy się o mistrza. A jedyny warunek bycia w tej 10 -tce po wypłacalność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.