Wątek dotyczący artykułu

Nie czas na szukanie winnych w Gorzowie. Chomski: Po sezonie poddamy się krytyce

Nie brakuje osób, które nie mogą przeboleć półfinałowej porażki Cash Broker Stali Gorzów z Betard Spartą Wrocław. Zdaniem Stanisława Chomskiego nie jest to jednak odpowiedni czas na szukanie kozłów ofiarnych.

przeczytaj cały artykuł


D-W-R

Rozczarowanie jest zrozumiałe, ale odwracanie się plecami do swojej drużyny w takim momencie już nie. Też jestem rozczarowany, ale została nam walka o medal, a na dodatek to derby. W całym sezonie nie było ważniejszego meczu na Jancarzu. Poza wsparciem duchowym NASZEJ DRUŻYNY, nie ma co ukrywać że chodzi też o pieniądze. Chcecie żeby dalej jeździł u nas Vacul, KK czy PUK? A wiecie, że oni nie jeżdżą za darmo? Kasa też musi się zgadzać, a tłumne zjawienie się na stadionie pomoże Stali finansowo. To też ma znaczenie! Jeżeli jesteś kibicem, który ma podejście typu "baw mnie", a jak przegramy mecz to się obraża i wypina d#pę, to jesteś co najwyżej obserwatorem, a nie kibicem. Jeżeli będzie więcej takich "kibiców", to wystarczy przegrać kilka meczy i spadamy z ligi, bo wszyscy się obrażą. I nie piszcie nic o "stylu w jakim przegrywamy", bo nie przegraliśmy ze Spartą w złym stylu. Tym bardziej że jechaliśmy w osłabieniu.
W ZWIĄZKU Z TYM, PARAFRAZUJĄC ŻEGLARSKIE POWIEDZENIE: WSZYSTKIE RĘCE NA STADION! Pokażmy, że mamy lepszych kibiców niż Fabulaz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Tu należy dodać, że Zielona jako drugi przegrany dla frekwencji ma nieco lepiej. Dłuższa przerwa od porażki w półfinałach zrobi swoje. Dodatkowo mają wyjątkową szansę "zapić półfinałową gorycz czymś słodkim", a tym może okazać się dobry wynik w Gorzowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.