Wątek dotyczący artykułu

Start - Motor: Niesamowite emocje i awans gnieźnian! Nie obyło się bez kontrowersji (relacja)

Niesamowite emocje w finałowym spotkaniu 2. Ligi Żużlowej. HAWA Start Gniezno wygrał ze Speed Car Motorem Lublin 53:36 (93:86) i awansował do Nice 1. Ligi Żużlowej. Nie obyło się jednak bez kontrowersji.

przeczytaj cały artykuł


Toniczek85

Chłopaki umówili się z sędzią. Jak dwa razy machnie głowa mają liczyć i na 4 jest start. Taki lotny start to można w każdym biegu robić, banał to jest. Co do wykluczenia to sytuacja była bardzo oczywista, w ogóle nie było kontrowersji - nasz zawodnik cały bieg gonił lublinianina ryczac jak prostytutka, która gola pupa usiadła w lesie na jeża jak dogonił kopnął go, oplul i spuścił mu powietrze z opon. Gdyby sytuacja była odwrotna kibice motoru również domagaliby się wykluczenia swojego ridera w imię sprawiedliwości. Wynik czwormeczu był bardzo na styku i to ta decyZja sędziego zawazyla. Śmiechu warte. Kontrowersje były ale wyzywać od drukarzy? Trochę pokory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toniczek85

W zasadniczej bardzo pewnie wygraliście u siebie, a u nas kontrolowaliscie mecz ale polegliscie minimalnie. Dokupiliacie zawodników nie dlatego, że mimo budżetu jezdziliscie padake tylko dlatego, że po prostu trzeba było sobie coś w koszta wrzucić. Ot, taki kaprys. W ogóle to jak już mówiłem idiotyczne było jechanie całego dwumeczu finalowego, bo po pierwszej serii w Lublinie było widać, że Lublin lepszy i sędziowie zacZęli drukować. Każdy wie, że Lublin wygrał u siebie 75:15 a dzisiaj 60:30. Ehh... trzymam za Was kciuków barażu tak cY siak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.