Wątek dotyczący artykułu

Żenujący kabaret w Tarnowie. Mecz należało odwołać w piątek

Unia Tarnów chciała już w piątek odwołać spotkanie ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Zgody na to nie wyrazili jednak goście. W efekcie mieliśmy mało śmieszny kabaret z udziałem rozwścieczonych kibiców.

przeczytaj cały artykuł

fan_speedway

Dlaczego odwołali ten mecz ? Gdańsk dostał by w palnik do 30....widać było że tor im zupełnie nie lezy...Kowalik i reszta cwaniaczków z Gdańska dostali by po nosie za swoje kombinatorstwo. Gdańsk najpierw niechciał przelozenia meczu a później, Kowalik płacze że opady deszczu uniemożliwiają dalsza jazdę. Mam nadzieję że za tydzień będzie już dobra pogoda a Gdańsk pojedzie pełnym składem, dostaną 20 pkt. i poznają swoje miejsce w szeregu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZZZUUU

Widac dobrze poinformowany jesteś o wszystkim.
Tylko ,ze przepowiednie o pogromach itp itd jakos nie sprawdzaja się.
ŁÓDŹ MIALA byc rozjechana? A postawili się na torze i bylo gorąco . Do Gdańska tez mieliście przyjechac załatwić formalności a jak sie skończyło ?
Równie dobrze mozna odbic piłeczkę w kierunku Uni i twierdzić,ze to Tarnów "kombinowal".
To nie Kowalik przerwal mecz ....i nie pisz o tym ,ze byl by pogrom po 2ch biegach w ktorych byly 2wykluczenia bo to o niczym nie świadczy.
Thomsen przyjechalby 2 młodzież na 4:2 jechala wiec nie bylo tak źle wiec pod wzgledem spasowania w kontekście tych dwóch biegów ciezko powiedziec cokolwiek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_speedway

Jestem zły bo było wiadomo od piątku że będzie padło cała niedzielę. Kowalik nie zgodził się na przełożenie meczu bo liczył że tor będzie przyczepny po opadach....tyle że każdy zorientowany w temacie wie że tor w Tarnowie po opadach robi się twardy i śliski, więc jeśli ktoś nie umie jeździć w Tarnowie na twardym torze to w trakcie opadów bedzidzie tylko gorzej. Nie wiem czy widziałeś te zawody ale ja byłem na stadionie i widziałem że Gdańszczanie są wolni i nie radzą sobie z opanowaniem swoich motocykli. Skoro Kowalik i reszta decydentów zdecydowali o tym że te zawody mają się odbyć to mogli je objechać do końca .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZZZUUU

Jesli piszesz w kontekście opanowania motocykli to thomsen kossakowski radzili sobie . Legowik , tak tutaj się z Toba zgodzę -on sobie nie radził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.