Wątek dotyczący artykułu

Tragedia w Kurowie. Ukrainiec zamordował bramkarza klubu z klasy okręgowej

Do tragedii doszło w Kurowie w województwie lubelskim. Ukrainiec, który przyjechał do Polski do pracy, napadł na bramkarza miejscowej Garbarni, następnie okradł go i zabił.

przeczytaj cały artykuł

Błażej Mania

Niech więcej tego bydła do Polski wpuszczają, to wkrótce będą musieli wziąć odpowiedzialność za wzajemne wyrzynanie się, bo podejrzewam że niejednemu nerwy niedługo puszczą. Ciekawe co ma do powiedzenia rodzinie zamordowanego zwłaszcza ten cwaniaczek minister od gospodarki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Claudia_

Taka ciekawostka: Najwięcej przestępstw w Niemczech (w tym gwałtów, kradzieży) popełniają polscy imigranci, nie Araby (co nas media nimi ciągle straszą i manipulują), nie murzyny, my.
Ciekawe kiedy przestaną "to bydło" do siebie wpuszczać. Już się nie miejmy jako naród za takich świętych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|16)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Claudia_

Mam znajomych w niemieckiej policji i takie dane wynikają z ich statystyk. Ale tak, to pewnie oni oszukują bo Merkelowa kazała, a nie polskie media.
Polacy zawsze święci, złego słowa powiedzieć się nie waż

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|11)
blokuj
Komentarz usunięty
Claudia_

A czy ja gdzieś piszę że chcę Arabów w Polsce? Cóż za nadinterpretacja :D Tylko wtrąciłam, że Polacy też nie są święci więc po cholerę tak wszystkie nacje dookoła stereotypowo obrażać ;)
Nie zrozumieliście głębi mojego komentarza ani troszeczkę. Trudno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
lk1983pl

Jak żyję to się nie zmienia: ci co mówią "nie obrażaj obcych nacji", przodują w obrażaniu Polaków.
Czy obrażają swoich? Nie, bo oni w głębi duszy są innej nacji. Krótko mówiąc największy złodziej krzyczy "łapać złodzieja"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
AJ10

Podajesz statystyki wyssane z palca, które są dla Polaków obraźliwe. Oboje wiemy, że Ci "znajomi z niemieckiej policji" nie istnieją, bo ich wymyśliłaś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Claudia_

Wow, naprawdę jesteście wrażliwi ;) Fakty bolą, wy macie taką opinię o Ukraińcach jak Zachód ma o nas Polakach. Tyle że nie można oceniać całości po jednostkach o czym Pan obrażający Ukraińców zapomniał. Otwórzcie oczy, mieszkamy w jednej Europie, a dajecie się dzielić, skłócać, plujecie sobie w twarz jak świni. To smutne po prostu
Ja przynajmniej nie obrażam wszystkich dookoła, ale tak, ja jestem ta gorsza, bo podałam wstydliwy fakt o świętych Polakach ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Edward Klima

- dlaczego odbierasz ludziom prawo do do krytyki innej nacji to znaczy tak sobie myślisz że możesz nawet jeśli to jest na podstawie tylko tego jednego przypadku to co nie wolno.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Claudia_

Nazywanie kogoś bydłem czy morderczą tłuszczą to dla ciebie nic więcej tylko krytyka?
Odpowiadając na twoje pytanie - z tego samego powodu, dla którego wiesz, że nie powinno się drapać tyłka w miejscu publicznym.
Istnieje takie coś jak kultura osobista, kultura wypowiedzi. Można kogoś krytykować używając stonowanego języka i rzetelnych argumentów. Krytyka to nie to samo co obrażanie, wyszydzanie . Naprawdę to wymaga tłumaczenia?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Claudia_

"Szwabska policja"
Pozdrawiam, ale nie będę zaniżać poziomu.
PS. Każda strona internetowa poda Ci inną statystykę, więc jeśli internet /media są źródłem twojej wiedzy to krzyżyk na drogę. Ja wolę spytać ludzi, którzy faktycznie w tym siedzą.
Ostatnie czego mi potrzeba to wdawanie się w internetowo-anonimowe dyskusje z gościem, który nie potrafi ułożyć zdania bez przekleństwa

| Odpowiedz
blokuj
SlavicPride

Rozumiesz tak banalnie prostą prośbę jak "DAJ ŹRÓDŁO"???
Polska policja podaje statystyki do publicznej wiadomości...
Więc skoro polska policja podaje, to chyba ta wielce uważająca się za cywilizowaną, SZWABSKA policja, też daje takie dane!!!
DAWAJ ŹRÓDŁO ZAMIAST UŻYWAĆ WYKRĘTÓW!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Sława Ostrzewska

Najwięcej przestępstw popełniają właśnie arabowie , ale o tym się głośno nie mówi moja droga.A u nas na pierwszym miejscu przestępstw mniejszości narodowych królują już od 20 lat ukraińcy, statystyki policyjne są powszechnienie dostępne w internecie.Nie jesteśmy świeci , to fakt ,ale daleko nam do poziomu zbydlęcenia ukraińców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Claudia_

Zabij mnie ale z tego co widzę to statystyka w Polsce jeśli chodzi o przestępstwa cudzoziemców kończy się na 2012 czyli jest ciut nieaktualna
Tak o nich myślisz - "bydło"? Kim ty w takim razie jesteś? Skrzywdził cię kiedyś jakiś? Znasz w ogóle jakiegoś żeby mieć taką opinię? Jezu, kończę, nie będę się zniżać do ludzi kierujących się w życiu stereotypami, oceniać cały naród po wyczynach grupy, brawo. Pewnie jeszcze mi powiesz, że Szkoci są skąpi?
O przestępstwach Arabów nie mówi się głośno? Sorry, ale w Polsce słyszę/czytam o tym co chwilę, wręcz się nas nimi straszy. Gwałtami przede wszystkim. Nie wiem więc o co ci chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
krótka piłka

Albo podasz żródło tych "statystyk" albo po prostu należą do fantastyki - bo argument, że "znajomi mi powiedzieli" należy do tych z gatunku: "Ach, na targowisku słyszałam".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Rozpierdek

Już dane nieaktualne.... uchodźcy w jedną noc w Kolonii dokonali więcej napaści, o podłożu seksualnym, na kobiety niż inne narodowości w ciągu dotychczasowego XXI wieku.... Takie są fakty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.