Wątek dotyczący artykułu

Feta po awansie w Gnieźnie w cieniu awantury. Naruszona została nietykalność cielesna (aktualizacja)

Jak udało nam się ustalić, po niedzielnym finale 2. Ligi Żużlowej w Gnieźnie mieliśmy awanturę. Policja potwierdza, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej i niszczenia cudzego mienia.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Zablokuj go on mi napisał wprost że nienawidzi naszego klubu a z takimi wiadomo co robić żadnej dyskusji a jak obraża to tępić bezwzględnie na tym forum :)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PRZEM 312

Nie ma co mu się dziwić po takiej napince z jego strony przez cały sezon a tu baty jak w zasadniczym i to z takim budżetem nic tylko zakopać się pod ziemię ze trzy metry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Każdy ma prawo wierzyć w swój klub zawodników ale ten koleś przekroczył wszystkie granice hejtu ! Takich trzeba eliminować jak wirus czy inne epidemie !

| Odpowiedz
blokuj
BATS

Amon za rok celem będzie utrzymanie.
Walczyć bedziemy o spokojne miejce np 6.
Gniezno nie jest gotowe na ekstralige i dobrze o tym wiesz.
W Gtm rozsadnie do tego podchodzą.
Celem ma byc teraz ustabilizowanie swojej pozycji w Nice plz.
Najpierw utrzymanie,później może walka o Play offy.
Każdy jednak o tej ekstralidze gdzieś tam marzy i być może uda się o nią powalczyć ale najwcześniej za 3 lata ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BATS

To nie jest mój problem tylko twój.
Nie wiem skąd ty sie wziąłeś z tym brakiem wiary naprawde. Wczoraj czy w jakimkolwiek innym sezonie zawsze wierzyłem do końca.
Nawet jak było 28:26 to bylem przekonany ze dzadza radę.
Machalem wtedy jedna z wielu czerwono-czarnych flag na sektorze numer 10 i cały mecz darlem jape na 10 tak ze nie mam głosu więc nie wyjeżdżaj mi tu znowu z takimi tekstami.
Dlaczego Gtm? Bo teraz mamy Gtm.
Ci wszyscy ludzie to gtm. Mam na myśli zarząd, działaczy, tych ludzi.
Nie rozumiesz tego? Że chodzi tylko o to? O obecne struktury które póki co sie sprawdziły?
Wiadomo że dla nas kibiców jest to Sks Start Gniezno. I herb ktory widzisz na moim awatarze.
Plan sztabu i zarządu na przyszły sezon to utrzymanie. Ty sibi e mozesz mowic co chcesz.
Zdziwisz się tez pewnie jak sie dowiesz kto dostał wczoraj po mordzie ;(

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Chyba zarujesz ze na serio w Gnieznie jest takie cos jak "gtm" ? Nie wiem kim jestes i co ty reprezentujesz ale wiem jedno Rafael i koledzy musza wrucic do korzeni inaczej to sie nie uda KIBICE SKS nigdy sie nie zgodza na NOWOTWOR O "nazwie" gtm !!!!

| Odpowiedz
blokuj
arthoo

Na razie bez twojej zgody istnieje jakieś 15 miesięcy. To co "tymczasowe" zazwyczaj trwa długo. Gratuluję awansu, choć kibicowałem koziołkom.

| Odpowiedz
blokuj
BATS

To zobacz kto startuje w lidze.
Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe.
Nie rozumiesz tego?
Serio tego nie rozumiesz? A ty z jakimś nowotworem xD.
Ta kibice zauważ że znaczna część na tu logo gtm szaliki gtm i koszulki gtm: p.
Ty serio nie ogarniasz.
Piszesz zupełnie o czymś innym :○

| Odpowiedz
blokuj
PRZEM 312

Po co nam ekstralipa nie ma sponsorów na to Spokojnie przez lata pojechać na dobrym poziomie w 1 lidze To nam starczy Już mieliśmy tam przygodę wiadomo jak to się skończyło Ciekawe czy Łukasik spłacił już zawodników że tak ochoczo sponsoruje GKM Grudziądz

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Ale taki baraż o E-ligę by się przydał pokazać się sponsorom że jest atmosfera fajny stadion i fanatyczni kibice stanie w miejscu to cofanie się !

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Ja piszę o pokazaniu się a nie o postawieniu wszystkiego na jedną kartę też pamiętam sezon 2013 i dług 2.820.000 zł oby Rafael nigdy o tym nie zapomniał wcale nie musimy mieć najwyższego budżetu w Nice PLŻ tak jak NIE mieliśmy w tym sezonie ale trzeba być kreatywnym rozwijać się !

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.