Wątek dotyczący artykułu

Pawlicki uderzył Milika. Uniknął czerwonej kartki, ale grozi mu kara za czynne znieważenie. Zostanie zawieszony?

Po finałowym meczu w Lesznie, dyrektor Sparty, Krzysztof Gałandziuk, poprosił przewodniczącego jury o wpisanie do protokołu, że Piotr Pawlicki uderzył Vaclava Milika w kask po 15. biegu. To się stało chwilę po tym, jak Czech zjechał do parku maszyn.

przeczytaj cały artykuł

emii

Skoro takie zajscie miało miejsce powinni wyciągnąc wnioski i go ukarać. Skoro mogli zrobic tak w przypadku Ogóra nie widzę przeszkód aby Pawlickiemu dowalić karę. Ciekawe jak to się zakonczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Hahah 12 oczywiście z przewagą Spartan;)
Juz by mogła być ta niedziela i oby bez dziwnych zdarzeń się obylo.
Pawlicki w kazdym razie kare finansową za niesportowe zachowanie dostac powinien.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Napisalam,ze skoro takie zdarzenie miało zajscie......nie widzialam nagrania,przeczytalam artykuł. Jesli tak bylo kara finansowa sie nalezy i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
emii

Donio skup się,caly czas piszę go na podstawie tego co przeczytałam i uważam,ze jesli taka sytuacja zaistniala kara finansowa powinna byc. Tam na pewno świadkowie byli,wiec nie ma słowa przeciwko słowu.
Daj juz spokój z tymi dowodami,bo to zły objaw.Juz jeden tu jest taki co wiecznie tylko o dowody krzyczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
LMP

Kiedys sie mowilo jak mnie kochasz to daj dowod. Teraz tez tak jest? Do niedzieli caly mecz rozloza na czynniki pierwsze. Bedzie co pisac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
emii

Nie dostalam go od Domina,na fb bylo.
Jest pokazane,ze go łapie wiec jest kontakt,bo z łapami wystartował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
emii

Pisałam Ci wczesniej,ze opieram sie na podstawie artykulu. Teraz widze zdjęcie i to,ze wyskoczyl z rekami do niego. Jest to zachowanie jakie nie powinno miec miejsca.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Agresja werbalna jest nie mniej szkodliwa od fizycznej, bo może skutkować nieodwracalnymi zmianami na psychice tego młodego człowieka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
jotefiks

Z urzędu się nie zajmie. Nie ma obrażeń powodujących niezdolność powyżej 7 dni. Może się zająć tylko jak ktoś złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

| Odpowiedz
blokuj
lukiUL

Gdzie na tym zdjęciu go łapie? Chyba, że za jaja ale tego zdjęcie nie objęło. Na tym zdjęciu widać co najwyżej, że Pawlicki palcem wskazującym lewej ręki grozi Milikowi. Resztę palców ma zamknięte i to przed kaskiem a nie trzymając kask.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Nie badzcie tam we Wrocku tacy do przodu. Jak Jędrzejak popchnał Adiego większosc (nie wszyscy) pisali, ze Miedziakowi się należało ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
emii

Ja tak nie napisałam,wiec nie mieszaj mnie z innymi.Ja w kazdym komentarzu podkreślam,ze hejt na Miedziaka mi się nie podoba,bo może to zniszczyc zawodnika. Co do zachowania Ogóra tez swoje napisalam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.