Wątek dotyczący artykułu

Start Gniezno ma kłopot z juniorem. Tajemnicze zwolnienie lekarskie przed finałem

Kibice HAWY Startu Gniezno zastanawiali się, dlaczego w finale 2. Ligi Żużlowej zabrakło Patryka Fajfera. Okazuje się, że zawodnik w przeddzień meczu przywiózł do klubu zwolnienie lekarskie, o czym do tej pory nikt nie informował.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Żużla od dzieciaka

Powstał niepotrzebny konflikt między Fajferami,a klubem. Szkoda,ponieważ słyszałem dzisiaj że Patryk został powołany na rewanżowy mecz z Lublinem-a on przedstawił klubowi L-4. Powstały zgrzyty o pieniądze które młodemu się nie należały-tak słyszałem. Komuś najwidoczniej zbyt wiele się wydawało. Pierwszoligowi juniorzy w zespole Startu,to już raczej na bank nie będą Fajferzy. Mam szacunek do ojca i wujka Patryka za stare lata,ale w tym roku przegięli. W sprawie tego konfliktu trzymam stronę zarządu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nikiStart

Teraz pomyśl jak czuł się Patryk ten Finał mu się należał należało mu się świętowanie z drużyną a tatuś wysłał go na L4 to jest chore co starzy Fajferowie odpierdzielają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic Żużla od dzieciaka

No wiem,pewnie chciał pojechać w tym meczu,ale tata był temu bardzo przeciwny. Też żałuję Patryka,to rodzina jemu stworzyła problem. Przez to chłopak stracił,bo w Starcie już go nie zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.